Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gall Co by mu dało gdyby wchodził na końcówkę? został wrzucony na głęboką wodę i wyszedł na tym zajebiscie. Trzeba dbać o jego zdrowie, ale nikt mi nie powie, że jak dzieciak 17 lat gra w pierwszym składzie i błyszczy to mu się krzywda dzieje.
22
@sokot Marnuje? ma monopol na minuty, idealne miejsce i warunki do rozwoju.
1
@MarioVeB! pukałem laske u ojca w samochodzie.
0
@SinMistico kogo ty chcesz wpuścić za niego? :)
0
@KrychaFCB Lewandowski grał tak samo kilka miesięcy i nie zauważyli.
1
sam Gavi ma większe jaja od tego zespołu co gra dzisiaj, oni nawet nie udają, że im sie cokolwiek chce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dziwię się Xaviemu, że on tego nie pierdolnie i nie poda sie do dymisji. Przecież to tylko strata czasu, zawodnicy nie mają nawet wiary w siebie i we własne umiejętności, mentalnie jesteśmy na dnie. Nie przejdziemy Napoli z takim podejściem, uratować jedynie może nas jakiś zawodnik który będzie miał zajebisty dzień i indywidualnie coś ugra, bo piłkarsko jesteśmy nawet gorsi od Napoli która jest w dołku.
2
Ale my jesteśmy tragiczni w ofensywnie, zero schematów i powtarzalnosci. Jeden wielki chaos z brakiem wiary we własne umiejętności.
1
chłopy mają ciężkie życie :D
2
@JordiAlbion mógłby, strasznie sie na niego patrzy oglądając klasyki.
0
@heniusss za pieniądze honoru i szacunku do siebie nie kupisz.
2
Klaun w Cyrku, przecież to byłoby idealne połączenie.
Daniele Riolo: PSG spróbuje wykupić Viniciusa Juniora z Realu Madryt
4
@Arczek2001 Może po prostu Guiu w tym tygodniu, wyglądał lepiej na treningach i sobie zasłużył bardziej? Nie przesadzajcie, bo nie widzicie tygodnia treningowego a tylko marudzicie.
2
@JaroCoach U mnie była pompa ciepła, często jak były wysokie mrozy lub upały to po prostu sie wyłączała i nie miałem kilka dni ogrzewania i wody. Trzeba było dzwonić po serwisanta, przychodził urochamiał ją od nowa i brał po 300-400 zl za serwis. Zmieniłem na ogrzewanie gazowe i nie żałuję, raz na 2 miesiące przyjadą pracownicy, wymienią butle i zostawią kolejne dwie napełnione, nigdy z piecem gazowym nie było problemów. Warto też dodać, że pompa ciepła jest głośna, gdy pracuje + nie nagrzewa wody tak szybko jak ktoś ją zużyje przed tobą, trzeba było czekać, żeby sie umyć.
0
@HighestInTheRoom Jestem w stanie mu to zapomnieć, każdy piłkarz zrobił coś głupiego pod wpływem emocji, stresu i nerw. Zważywszy na to że, kibice na Camp Nou wtedy też go nie oszczędzali.
3
Di Maria jest gościem którego ciężko nie polubić
0
czemu on ich bije?
https://x.com/_SkipperGrumpy/status/1766078439902097618
0
@Pedri16Future zaraz podepną to pod sport i dodadzą na igrzyska olimpijskie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonCarletto wiesz jak jest, widzę go raz na jakiś czas, więc rozpieszczam.
1
@DonCarletto ciężko wytłumaczyć to 10 latkowi :)
0
Gra ktoś z wam w Fortnite i wyskakuje mu błąd? siostrzeniec chce pograć na konsoli ale nie da sie, czym to może być spowodowane?
4
@karoleq992 Ja osobiście bym nie chciał, nie jest to trener z topu, który wyciągnie Barcelone z tak dużego kryzysy, popsuje tylko status legendy na który ciężko pracował, nic więcej.
0
@Kuba_1 Moim zdaniem może zostać Xavi, ewentualnie przyjdzie Conceicao lub Marquez bo to znajomi prezesa.
5
@Kuba_1 Nie generują konsensusu, bo Laporta chce kolejną marionetke która będzie sie zgadzać na każdy transfer jaki on zaproponuje. Nie oszukujmy sie, póki jest Laporta nie przyjdzie tu trener z topu, tylko jego kumpel lub niedoświadczony trener który będzie miała mówione, jak ma grać i kim.
5
@4drian0 Spoko, to zawsze możesz przenieść sie z nimi :D ja nie mam zamiaru, latać za modą i iść tam gdzie idą dzieciaki. Patrząc na dzisiejszą młodzież i to jak sie zachowuje, to już jednak wolę seniorów i Facebooka.
3
@vangoor ciężko później zjeść cokolwiek przez cały dzień
2
Ale starsi ludzie są obleśni, co wyskakuje mi jakiś humor 18+ na Facebooku, to same komentarze seniorów, porzygać sie idzie, czytając ich fantazje.
0
@blakkudium on tak wyglądał w tym wieku?