1

Nie moge sie doczekać powrotu Araujo, on pasuje idealnie do stylu Flicka.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czytam te komentarze i bawią mnie użytkownicy, którzy nagle wierzą w Barcelone a przed sezonem chcieli się wypiąć Realowi i oddać wszystkie puchary bez walki, bo Mbappe przychodzi.

41

Ancelotti: Hansi nie strzelajcie nam 5 bramki

Flick: Spokojnie staruszku, damy wam spokój.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Z ogórkami to sobie mogą strzelać, zaraz ich Bayern i Real zweryfikuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PaPo Dlaczego tak długo?

0

@MesQueUnClub96 co robisz po szkole?

0

Jak sobie żyjecie? na spokojnie? czy za dużo na głowie i nie ma czasu na przyjemności?

0

W Rosji uchodźcy sobie nie pożyją tak jak chcą.

https://x.com/CronicaPolicial/status/1849455245983691100

7

Czas leci, i widać to niestety po takim kociku jakim był Neuer.


8

Barcelona spotkała sie ze środowiskiem Daviesa, żeby dowiedzieć sie o jego sytuacji. Hansi ma z nim wyjątkową relacje i chciałby go w swojej drużynie.


14

Idziemy po nich.


3

Tutaj możecie głosować na zawodnika tygodnia w Lidze Mistrzów, jest tam Brazylijczyk, który wczoraj strzelił 3 bramki.

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/player-of-the-week/

0

@Borneo To tylko pojedynczy mecz, Davies jest świetny od kilku lat.

36

Chłopak do wzięcia za darmo.


2

Raphinho

Ten chłop jest pojebany.

5

Pena ma tyle pewności siebie, co prawiczek przez pierwszym stosunkiem.

Hansi daj na Real- Wojtka i nie rób sobie żartów.

2

Pena w bramce jest tak obsrany, jak mój 8 miesięczny siostrzeniec po obiedzie :D

1

Raphinha to aktualnie najlepszy piłkarz na świecie. Niesamowity początek sezonu.

0

@Krzysztof_Katalończyk komentuje Atletico.

1

Kręcidło czyta z kartki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To wstawi pierwszy skład to przygłup :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Piotrek83 Musisz zamykać reklamy, za którymś razem się włączy transmisja. Tylko bądź cierpliwy, bo trzeba sie trochę naklikać.

0

@pioz123 Co w tym złego, że porównałem do Viniciusa? Trafił mi sie filmik z nim, więc wstawiłem :)

0

@pioz123 walczy, dlatego go nie wymieniłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?