5

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców miejsc w których nie mieszka @Popitek12 .

0

@Zoker Zabawnie się czyta argument o atmosferze, patrząc na fakt, że Barcelona jest jednym z największych klubów na świecie i co roku rywalizuje o wszystkie puchary.

0

@GeneralXavi skąd pewność, że jest tam nielegalnie? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

Prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko.


0

@Faro Jak oceniasz Fatiego w tym sezonie? Będzie coś z niego?

2

Już ten stary dziadek z Polski, wywalił jajca na reprezentacje i udaje kontuzje, to samo ten młody Yamal, który specjalnie kuleje, żeby zostać w klubie.

Oj przepraszam, przez przypadek. Nie ta strona, nie to konto.

1

@MesQueUnClub96 Wiem, wystarczy spojrzeć n stopy Messiego :D

12

Sergio ma potężne stopy :D


0

@mrboom kolega ci odpowiedział, więc o co sie doczepiłeś?

4

Macie jakiegoś znajomego, który ma dość niespotykaną prace? Mój np wnosi butle z gazem, jedzenie i picie na schronisko w Rysach.

0

@Rewolucja123 Ciężko zatrzymywać nasienie będąc w związku. A ci co nie są, to pewnie lubią zbić niemca po kasku.

0

@Szakalaka12369 Ponieważ większość kibiców Realu i Barcelony, to kibice sukcesu, którzy wracają do kibicowania, jak drużyna wygrywa.

1

@juarez To trzeba posadzić Yamala, który aktualnie jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

1

@malicinho To wróżenie z fusów. Patrząc na całokształt to Sociedad w pełni zasłużyło na zwycięstwo, bo byli w każdym aspekcie gry zdecydowanie lepsi. Mamy szczęście, że strzelili tylko jedną bramkę, patrząc na liczbe groźnych okazji przez nich stworzonych.

0

@malicinho Ciężko sobie wyobrazić Nico, który 70% czasu siedzi na ławce. Piłkarsko od Raphinhi jest słabszy, ale z jego umiejętnościami, może grać w topowym klubie bez marnowania kariery, na byciu zmiennikiem.

1

Zasłużone zwycięstwo Sociedad. Barcelona nie miała argumentów, żeby ugrać chociaż 1 punkt. Trzeba wziąć przegraną na klate i dalej walczyć o Mistrzostwo.

1

Czyli kolejna kontuzja De Jonga.

2

Oni zaraz spuchną, spokojnie ^^

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@budel17 Skoro sie tak motywują, to dlaczego ostatni raz u siebie pokonali Barcelone 8 lat temu?

2

Dajta spokój z tym Inakim, kto to słyszoł, żeby taki ogórek kradł minuty Polakowi.

0

Mam nadzieję, że na skrzydle wyjdzie np Olmo czy Fermin a nie Fati.

3

Dajcie już żyć temu chłopowi, jak wejdzie na strone to wyskoczy mu error od liczby odznaczeń.

0

@MesQueUnClub96 To twoje zdjęcie na avatarze?

0

@Katalończyk 99 Chodzi mi o całokształt rozgrywek i na jakim jest poziomie.

0

Na codzień nie oglądam Ekstraklasy. Zaraz jest mecz Legia - Lech, warto to obejrzeć? poziom sportowy jest na jakimkolwiek poziomie? Czy raczej człowiek zasypia z nudy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 skąd pewność, że kolega nie pracuje? :D

5

@NeroTFP1 Chore głowy, czytając te komentarze, mam wrazenie, że jestem w jakimś psychiatryku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?