3

@FcPortoFan1999 Ludzie, którzy są fanami tego typu gal, mogą umierać na tych odwykach. Nie będzie to strata dla ludzkości.

15

Jeszcze niech sie wezmą za te freaki i internet będzie w jakimś stopniu oczyszczony z przestępców, którzy chcą prać brudny hajs w internecie.

3

@Kinginiesta Nie bez powodu wbija ci CBŚ na chatę i zabezpiecza cały majątek. Skoro rzeczywiście przybili mu prowadzenie grupy przestępczej i pranie brudnych pieniędzy, to chłop dostanie bardzo długi wyrok. To kolejna nauczka dla ludzi, żeby nie wierzyli w historie od zmywaka do multi-milionera, który z dobrego serca tracił z początku pieniądze na loteriach, żeby zmienić życie widzów.

1

Alkolody :D




8

Kolejny powrót na Seville.


2

@NeroTFP1 W artykule jest napisane, że to Kylian został przez nią oskarżony.

1

Mbappe został oskarżony przez kobiete o gwałt i molestowanie. W hotelu pojawiła sie policja, a śledztwo zaczyna nabierać tempa. Kylian twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego.

https://x.com/Meczykipl/status/1846069884293124363

3

@Zoker Przecież on zgłasza wszystkie komentarze, więc nikt mu nie pozwoli grypsować.

0

@Rewolucja123 Ponoć kluby są otwarte na dołączenie, gdy projekt oficjalnie wystartuje.

0

@Rust_Cohle Chodzi o projekt Pereza.

3

W przyszłym roku ma wystartować SuperLiga.


1

Scenariusz i Reżyseria: Kim Jong Un


1

@MesQueUnClub_87 Tyle czasu minęło, a nadal wygląda to przeciętnie.

5

To podanie do Barcoli, gdzie Urugwajczyk dostał czerwoną kartke, nie było czasem po stracie piłki przez Araujo?


0

@Wasacz_ w 2022 powstał jeden, głównie dla Ukraińców, bo była wojna. Teraz powstanie prawie 50, umowa została podpisana w tym roku, o czym informuje Oficjalna strona Unii Europejskiej.

1

@Wasacz_ Co ma tamten post do tego? skoro napisałeś, że to o imigrantach to fejk? Zanim wstawiłem, sprawdziłem na oficjalnej stronie Unii Europejskiej, gdzie ta informacja jest publiczna dla każdego użytkownika.

13

@Wasacz_ Oficjalna strona Unii Europejskiej też kłamie? Radze sie zagłębić w temat, jak sie udzielasz, bo piszesz głupoty bez jakiejkolwiek wiedzy i jeszcze mi wmawiasz, że powielam fejki.

https://migrant-integration.ec.europa.eu/news/poland-new-integration-centres-established-nationwide_en

5

Boje sie o bezpieczeństwo naszego kraju.


1

@tbas przeciążenie to nie kontuzja :)

0

@Herato kawał piłkarza, nadal mam gdzieś jego koszulke.

2

@Herato Nedved?

1

@Commandement To skąd u ciebie pewność, że użytkownicy sobie zaprzeczali w tych kwestiach?

1

@Commandement Dla mnie jedno jak i drugie zachowanie jest idiotyczne. A ty mógłbyś napisać, który konkretnie użytkownik, kibicować Argentynie w meczu z Polską, a teraz ma problem z tym, że kibice celebrują bramke Ronaldo? bo póki co to wrzuciłeś wszystkich do jednego worka, bez żadnych konkretów :)

0

@Eto'o9 R10 Czyli według ciebie jest okey, gdy dostał kontuzji na kadrze i wyślą go bez badań do Barcelony?

15

Wawrzyniak, który był jednym z największych pośmiewisk w kadrze, skreśla dzieciaka po jednym meczu z Portugalią. Bardzo dobrze, że ktoś mu odpowiedział, w ten sam sposób, bo był tragicznym piłkarzem w kadrze, a teraz robi z siebie nie wiadomo kogo.

Dziennikarz Weszło o nicku AbsurDB odpowiada na krytykę Jakuba Wawrzyniaka w kierunku Oyedele:

Mocne słowa, jak na piłkarza, który w debiucie zawinił przy obu golach dla 83. w rankingu FIFA Emiratów Arabskich: raz nie odebrał piłki Saeedowi Al-Kasowi wartemu półtora wielbłąda, a potem sfaulował w polu karnym Mohameda Rashida wartego trzy kozy i pół osła.

35

@VegetaPolska Jaki ból dupy? Napisałem tylko, że Polakom nie chciało sie dopingować własnej reprezentancji, ale przy bramce rywala, nagle nabrali ochoty, żeby celebrować z nim bramke. Po drugie, dlaczego niby mieli celebrować z nim bramke? przecież to był zawodnik drużyny przeciwnej, a my graliśmy w Polsce. To nie jest w porządku dla naszej reprezentacji i nie ma na to wytłumaczenia.

19

To było słychać głośniej, niz doping dla naszej reprezentacji podczas meczu.


25

W ofensywie wyglądamy dobrze, kreujemy akcje z pomysłem i wiarą, ale poziom naszej gry w defensywie jest tragiczny. Mam wrażenie, że taki Glik nadal byłby najmocniejszym punktem naszej obrony, a Kamil jest na piłkarskiej emeryturze i kopie w Ekstraklasie.

0

Ronaldo strzelił bramke, czyli będzie w gorących dyskusjach.

11

@Deviler Dobry składzik, ale nigdy nie widziałem gorszej grafiki przedstawiającej zawodników, którzy zagrają od pierwszej minuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?