Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hubertusk pizzeria Dominium ma sporo lokali w Polsce
9
@kamiVeB Cóż, żonę da się oszukać, fizyki - jak widać nie.
1
@Janas11224 Kiedyś w internecie takie coś reprezentowali tylko starsi goście. Teraz to idzie w kierunku młodych i to jakaś plaga. Usilne szukanie kontaktu, niektórzy potrafią wysłać kilkanaście wiadomości dziennie z rozpaczliwymi prośbami o jakikolwiek kontakt.
I podejście na zasadzie "po co wstawia zdjęcia" to jest jakiś żart XD
Tacy goście sami siebie obdzierają z jakiejkolwiek godności. Na żywo baliby się podejść na ulicy do dziewczyny i zagadać, od jakiejś odważniej ubranej by przecież uciekali.
I przesada idzie jeszcze dalej - zajrzyjcie ile np na jakimś wykopie czy innym siedlisku takich ludzi jest zdjęć robionych dziewczynom z przyczajki.
0
@Barca1992 za peło już nawet nie było czego kraść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Barca1992 odbiera bogatym i biednym, ale tym drugim wprost tego nie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@Ratamahatta jak masz więcej niż 26 lat i nie masz dzieci to jesteś w tym kraju na przegranej pozycji
7
@JANEK777 widzę że wiara w Boga weszła mniej więcej na chorobliwy poziom wiary w płaską ziemię
- nie ma dowodów
- ktoś podaje wyjaśnienia
- nie, to nie dowód, dowodów nie ma, prosta prawda Bóg tak chciał
XD
1
W sumie La Liga to już nie wielkie emocje przede wszystkim pokaz zapaści w jakiej jest hiszpańska liga. Atletico bez kadry tracące niewyobrażalną przewagę, Real zdziesiątkowany przez kontuzje i z wielką potrzebą wietrzenia kadry i wypalona Barcelona w środku rewolucji w zarządzie i brakiem stabilności na ławce trenerskiej.
Kilka lat temu nie podejrzewaliśmy, w którą stronę to wszystko pójdzie
2
@Wilczeq lata im to, to Katalonia chce się odłączyć a Hiszpanie raczej uznają ich za integralną część kraju
0
No szkoda szkoda somsiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@mlodykibic24 może być, ja jeżdżę Megane I (więc w budżecie Ci się zmieszczą nawet dwie XD) i auto lata jak z nut. Co prawda od nowości w rodzinie, ale ma 21 lat już, a w zeszłe wakacje bez zająknięcia zrobiła 2x wypad nad morze (w jedną stronę prawie 700km). Wiadomo, zależy od egzemplarza, ale jak Ci nie zależy na efekciarstwie to Renault jest wdzięczną marką
4
@mlodykibic24 kupuj jakieś Renault - tanie to, nie psuje się przesadnie, a części tanie jak barszcz. Przy okazji jesteś niewidoczny dla policji*, istna peleryna niewidka
*i dla kobiet
0
@puyol_presidend5 ładnie pomyślany album ze zdjęciami z tych 25 lat. Pod warunkiem oczywiście, że dostęp do takich zdjęć macie :P znacznie poniżej budżetu, ale będziecie musieli włożyć w to trochę pracy
6
@SonBarcaGoku reklamy są dostosowywane do odbiorcy na podstawie przeglądanych stron xD
4
@Vampir707 W sensie dowodem przeciwko tym informacjom ma być kolejne żenujące wystąpienie członków lewicy?
2
@Ratamahatta no i jeszcze w międzyczasie ciężka kontuzja, o tym nie można zapominać :/
11
@Jakchcesz w tym wieku mało co już nie boli
0
Dramat...każda kontuzja kolana źle wróży, ale w tym przypadku wieści są więcej niż niepokojące
1
@macio_944 Sumliński manipuluje dla rozgłosu i siania dezinformacji. Nowe, nie znałem
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/023/180/notsurprisedkirk.jpg
1
@itmustbejoke UEFA zapewne przelicytowała kwotę, wszedł do gry jeszcze jakiś inny gracz, ale trzeba zamydlić oczy, że to kibice wygrali. Ot, polityka
2
Kto jest synem kogo ja się pytam
0
@klopx Dokładnie. Sam jestem ciekaw finalnej formy, bo umówmy się - rozjazd poziomu jakości w niektórych ligach jest za duży.
I bawią mnie oświeceni, którzy mówią, że to wszystko dla pieniędzy - a przecież Perez i wszyscy zainteresowani wprost o tym mówią.
18
@BarcaInfo Mokry sen Bilda trwa
10
@Odcinkowy to już macie poziom Arsenalu, śmiało aplikujcie
0
@marcin000019 chyba te trumienne jak tak dalej finansowo będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
26
@Ciule123 Getafe się zbuntowało, Espanyolu nie ma, więc musimy szukać nowych przyjaźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19
I tu widać, że te wszystkie wojenki międzyklubowe, dogryzania Laporty, Ramosa i całej reszty to tylko spektakl dla kibiców. Jeśli chodzi o pieniądze, to na poziomie biurowym - nasze kluby idą ramię w ramię :D
1
@macio_944 Mam nadzieję, że Władca Pierścieni nie będzie wyglądać tak marnie jak wszystkie części Hobbita...
3
@Kurkmen to jednocześnie może pakować całą federację. Umówmy się, że tylko mecze z największymi zapełniały stadiony (oprócz lokalnych derbów) więc wyrzucenie największych klubów przez krajowe federacje to byłby gwóźdź do trumny
3
@JANEK777 Polacy nie wybaczą Panie Januszu, Polacy zapomną