1

@Hubertusk pizzeria Dominium ma sporo lokali w Polsce

9

@kamiVeB Cóż, żonę da się oszukać, fizyki - jak widać nie.

1

@Janas11224 Kiedyś w internecie takie coś reprezentowali tylko starsi goście. Teraz to idzie w kierunku młodych i to jakaś plaga. Usilne szukanie kontaktu, niektórzy potrafią wysłać kilkanaście wiadomości dziennie z rozpaczliwymi prośbami o jakikolwiek kontakt.
I podejście na zasadzie "po co wstawia zdjęcia" to jest jakiś żart XD

Tacy goście sami siebie obdzierają z jakiejkolwiek godności. Na żywo baliby się podejść na ulicy do dziewczyny i zagadać, od jakiejś odważniej ubranej by przecież uciekali.

I przesada idzie jeszcze dalej - zajrzyjcie ile np na jakimś wykopie czy innym siedlisku takich ludzi jest zdjęć robionych dziewczynom z przyczajki.

0

@Barca1992 za peło już nawet nie było czego kraść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Barca1992 odbiera bogatym i biednym, ale tym drugim wprost tego nie mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@Ratamahatta jak masz więcej niż 26 lat i nie masz dzieci to jesteś w tym kraju na przegranej pozycji

7

@JANEK777 widzę że wiara w Boga weszła mniej więcej na chorobliwy poziom wiary w płaską ziemię
- nie ma dowodów
- ktoś podaje wyjaśnienia
- nie, to nie dowód, dowodów nie ma, prosta prawda Bóg tak chciał

XD

1

W sumie La Liga to już nie wielkie emocje przede wszystkim pokaz zapaści w jakiej jest hiszpańska liga. Atletico bez kadry tracące niewyobrażalną przewagę, Real zdziesiątkowany przez kontuzje i z wielką potrzebą wietrzenia kadry i wypalona Barcelona w środku rewolucji w zarządzie i brakiem stabilności na ławce trenerskiej.
Kilka lat temu nie podejrzewaliśmy, w którą stronę to wszystko pójdzie

2

@Wilczeq lata im to, to Katalonia chce się odłączyć a Hiszpanie raczej uznają ich za integralną część kraju

0

No szkoda szkoda somsiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@mlodykibic24 może być, ja jeżdżę Megane I (więc w budżecie Ci się zmieszczą nawet dwie XD) i auto lata jak z nut. Co prawda od nowości w rodzinie, ale ma 21 lat już, a w zeszłe wakacje bez zająknięcia zrobiła 2x wypad nad morze (w jedną stronę prawie 700km). Wiadomo, zależy od egzemplarza, ale jak Ci nie zależy na efekciarstwie to Renault jest wdzięczną marką

4

@mlodykibic24 kupuj jakieś Renault - tanie to, nie psuje się przesadnie, a części tanie jak barszcz. Przy okazji jesteś niewidoczny dla policji*, istna peleryna niewidka

*i dla kobiet

0

@puyol_presidend5 ładnie pomyślany album ze zdjęciami z tych 25 lat. Pod warunkiem oczywiście, że dostęp do takich zdjęć macie :P znacznie poniżej budżetu, ale będziecie musieli włożyć w to trochę pracy

6

@SonBarcaGoku reklamy są dostosowywane do odbiorcy na podstawie przeglądanych stron xD

4

@Vampir707 W sensie dowodem przeciwko tym informacjom ma być kolejne żenujące wystąpienie członków lewicy?

2

@Ratamahatta no i jeszcze w międzyczasie ciężka kontuzja, o tym nie można zapominać :/

11

@Jakchcesz w tym wieku mało co już nie boli

0

Dramat...każda kontuzja kolana źle wróży, ale w tym przypadku wieści są więcej niż niepokojące

1

@macio_944 Sumliński manipuluje dla rozgłosu i siania dezinformacji. Nowe, nie znałem
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/023/180/notsurprisedkirk.jpg

1

@itmustbejoke UEFA zapewne przelicytowała kwotę, wszedł do gry jeszcze jakiś inny gracz, ale trzeba zamydlić oczy, że to kibice wygrali. Ot, polityka

2

Kto jest synem kogo ja się pytam

0

@klopx Dokładnie. Sam jestem ciekaw finalnej formy, bo umówmy się - rozjazd poziomu jakości w niektórych ligach jest za duży.
I bawią mnie oświeceni, którzy mówią, że to wszystko dla pieniędzy - a przecież Perez i wszyscy zainteresowani wprost o tym mówią.

18

@BarcaInfo Mokry sen Bilda trwa

10

@Odcinkowy to już macie poziom Arsenalu, śmiało aplikujcie

0

@marcin000019 chyba te trumienne jak tak dalej finansowo będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

26

@Ciule123 Getafe się zbuntowało, Espanyolu nie ma, więc musimy szukać nowych przyjaźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

I tu widać, że te wszystkie wojenki międzyklubowe, dogryzania Laporty, Ramosa i całej reszty to tylko spektakl dla kibiców. Jeśli chodzi o pieniądze, to na poziomie biurowym - nasze kluby idą ramię w ramię :D

1

@macio_944 Mam nadzieję, że Władca Pierścieni nie będzie wyglądać tak marnie jak wszystkie części Hobbita...

3

@Kurkmen to jednocześnie może pakować całą federację. Umówmy się, że tylko mecze z największymi zapełniały stadiony (oprócz lokalnych derbów) więc wyrzucenie największych klubów przez krajowe federacje to byłby gwóźdź do trumny

3

@JANEK777 Polacy nie wybaczą Panie Januszu, Polacy zapomną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?