Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dodi strzela dla Sevilli
@MesQueUnClub96
2
@AFA Jak wstawisz ranking fify to z automatu leci koment" heheh kadra x tak wysoko" albo "dlaczego kadra y tak nisko?". Tak naprawdę fifa sporządza ten ranking merytorycznie i stworzyła algorytm uwzględniający prestiż rozgrywek w jakich repra punktuje.
Pdf do poczytania jak komuś się chce
https://digitalhub.fifa.com/m/f99da4f73212220/original/edbm045h0udbwkqew35a-pdf.pdf
1
@mekston Legendarne Yankee Stadium gościło przez lata najlepszych baseballistów. Pora na występ goata piłki nożnej.
1
Talisca dobija Ettifaq
1
Maszyna Pioliego ruszyła
https://x.com/SoccersCLICKS/status/1837210242452471946
1
@escarabajo Nawet dublet
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1flidjq/al_ahli_21_damac_ivan_toney_46/
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1flirok/al_ahli_42_damac_ivan_toney_9016/
4
Urugwajski Peñarol wygrał z Flamengo na Maracanie 1;0 w 1 meczu 1/4 Copa Libertadores. Jedyną bramkę zdobył po pięknej akcji drużynowej Javier Cabrera.
@mekston @escarabajo @blakkudium @AFA
5
Najgorsze, że człowiek już się do tych eurowpierdzieli przyzwyczaił.
1
Antek ładnie ugotował mecz dla materacy.
1
MJ na meczu .
0
@zygzakmaklini Też prawda.
1
10 min i Garcia pomylił LM z NFL....
0
@Hosh Na bogato 60fps XD
1
Crvena łapie kontakt
1
Tapsoba na 4;0 dla Leverkusen. Zmiażdżony Feyenoord w pierwszej połowie.
https://x.com/AbuTawAmman/status/1836820546438271469
2
35min 3;0 Leverkusen. Nieźle ich gniotą. Dublet Wirtza.
2
Grimaldo na 2;0 dla Leverkusen
https://x.com/GoalsXtra/status/1836816692481249707
Golazo Kokcu z wolnego na 2;0 dla Benfici
https://x.com/LigSportsTR/status/1836816734428312012
4
Bramki Wirtza i AKTÜRKOĞLU
7
Ale golazo Miranchuka :O
3
@macio_944 Jak Mercedes-Benz Stadium ryknie to robi wrażenie.
2
@Lionel_Messi10 Jak Leo podchodzi do wolnego to musi być gol. Nieważne jaki :D
1
@Lionel_Messi10 Atlanta była najsilniejsza za Martino. Wymiatali wtedy Josef Martinez, Miguel Almiron czy Eseqiuel Barqo. Wygrywali wtedy mistrza MLS. Po odejściu Taty i Almirona udało im się zdobyć jeszcze usopencup i campeones cup jak trenował ich deBoer. Za Almady już było bardzo przeciętnie. Dobrze, że się ewakuował i wybrał dobry kierunek jakim jest Botafogo. Wydają się być jak na razie faworytami w SerieA i może w CopaLibertadores.
2
@BartqRKO O Supporters' Shield mu chodziło.
2
@Lionel_Messi10 Pewnie zaczyna się oszczędzanie amigosów na playoffy.
8
Skład Miami na mecz z Atlantą
5
Wielki mecz południowoamerykański to i vipy się pojawiają na Maracanie.
3
@FcPortoFan1999 Piłka nożna, spać nie można!
1
@Kgorecki2500 Rodak zabrał ci wygrany kupon.
0
@VeVoS Niestety :( Zawalił dwie bramy nasz defensor.
1
Sparta już 3;0 z Salzburgiem.
Druga bramka https://streamff.com/v/62df997f
Trzecia bramka