1

@escarabajo Na szczęście wtedy leciało też Miami Atlanta.

0

@Majkel34 We freakach jeszcze pewnie powalczy.

6

@Popitek12 Penalty for Argentina niszczy psyche.

1

@escarabajo To jeszcze nic. Przy Botafogo-SaoPaulo wychodziły oczy i nie chciały wrócić z powrotem :D

2

@Popitek12 Klincz podobnie jak symulki psuje widowisko.

0

@SelloutCrowd Możliwe.

1

@Kapitan hawk River wygrało 1;0. Pod koniec meczu nie uznali wyrównującego trafienia dla Boca. Latynoski temperament musiał dać o sobie znać i
Cristian Lema wyleciał po czerwie.

3

Czas na hit brazylijskiej serieA Fluminense- Botafogo.

5

Kariera Aj to wielki zawód. Mówili o nim a jako Muhammadzie Alim naszych czasów. Z perspektywy czasu to wielkie XD.

0

@VegetaPolska Karolek nie lubi zmian.

0

@FcPortoFan1999 Z Grosikiem się zgodzę ale Quaresma jest mistrzem kontynentu z reprą a Vinicius jeszcze nie XD

0

@Traba727 Zgadza się.

1

@FcPortoFan1999 Trochę Quaresma albo turoGrosik.

2

Mekambe do męczennika i jest po meczu.
https://x.com/FootballXtra0/status/1837592659906777353

0

@Traba727 Zp dostanie za miesiąc. Zobowiązuje to do wysyłania ciasteczek.

0

Rodrygo na 2;1 po asyście męczennika.


2

0

Taki sam błąd obydwu bramkarzy. Chyba murawę za bardzo zrosili i piłka śliska.

1

Carvajal wyrównuje


0

@FcPortoFan1999 Tzw wylew. bramkarz tej klasy powinien taką piłkę wywalić kosmos.

2

Jofre na 1;0 dla Cornelli. Papużki prowadzą na Bernabeu po flopie Curtoisa
https://x.com/tekkersfoot/status/1837586872173764914

3

95min i Miami traci bramkę. Typowa amerykańska końcówka spotkania.


0

Bramka Manu Lanziniego dla River w superclasico.


4

Dublet Lukasa


3

Leo i Leo w akcji to musiał być gol dla Miami z NYCFC.


A po drugiej stronie świata Benzema strzela honorówke dla Ittihad

1

@Kgorecki2500 Mediolan, Miami, Porto Alegre. Sporo tych Interów na świecie.

2

@Lionel_Messi10 Posłuchali się :)

1

@Lionel_Messi10 Przydałyby się jakieś bramki, bo na razie hit konferencji wsch zawodzi.

1

Gol Josemy na 2;0 dla Górnika w derbach Śląska.


0

@FcPortoFan1999 Azjaci w składzie Celticu to chyba tradycja. Aktualnie mają 3 Japończyków w kadrze;
Reo Hatate
Daizen Maeda
Kyogo Furuhashi
Jeszcze jest jeden Koreańczyk z Południa-Hyun-jun Yang.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?