2

@Adran360

4

W końcu dostaliśmy zajawkę czwartej części anime w uniwersum Naruto. Video w odpowiedzi kom ,bo są scamy z mangi. Nie ma jeszcze oficjalnej premiery ale spekuluacje mówią o marcu 2025r.
@misterio @TheNekro94 @Transu96 @Comfortable_ @jeyx77x @Mordzia97 @Mario96w @AlexDark00 i inni fani Naruto,Boruto

0

@Ronad10 "sądzę bardzo że mam lepsza wiedzę na temat piłki od arbitrów La ligi bo to nie jest trudne osiągnięcie."
Widzę, że ego top.
Wiem jak boli nadepnięcie metalowymi korkami na kostkę ale ciekawi mnie w jaki sposób chciałbyś mi to zaprezentować przez neta ? Wyślesz mi jakiś hard,gore kontent z kontuzjami? XDD

0

@Ronad10 Ch z moją opinią albo czy gdzieś grałem. Interpretuje się siłę i sposób kontaktu, rozważność zagrania itp. Nie chce mi się dokładnie szukać definicji z ifabu ale mniej więcej takie są przepisy.
Sędziowie tak postanowili i koniec. Sądzisz, że masz lepszą wiedzę na temat piłki od arbitrów z laligi ?Xd

1

@escarabajo MIami w drodze po SupportersShield.

4

@Luciano99 Świetną koszulkę sprawiłeś staremu.


0

@Ronad10 1;30


Inna jest ta sytuacja, nie ma kontaktu z piłką Julesa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


@Values A tyś co?

3

Yamal na 4;2


0

Abel Bretones na 4;1. Rozwalili nas :(
https://x.com/GoalsXtra/status/1840130717948232068

0

Atalanta wyrównuje w końcówce po golu Samardzicia.


0

2

@Lukiss Z tego co kojarzę interpretowany jest impet wejścia w nogę.

1

Ale przynurkował XD.

0

@Pinek5 Okoliczność łagodząca.

0

Łapiemy kontakt po bramce Victora .


1

Trafił w piłkę i nie mógł już cofnąć tej nogi, bo za szybko się to działo. Impet wejścia jest mały a u naszego zawodnika pojawił się grymas bólu dopiero wtedy jak uciekała od niego piłka. Według mnie prawidłowa decyzja arbitra.

0

Benfica prowadzi 2;1 z GilVincente po golu Aktürkoğlu.


0

Santiago Castro na 1;0 dla Bolognii z Atalantą.
https://x.com/GoalsXtra/status/1840116967165853936

0

Gol Otamendiego po asyście DiMarii z Gilami.
https://x.com/GoalsXtra/status/1840116740539171183

0

@FcPortoFan1999 Już remis Xd.

0

@FcPortoFan1999 Najprawdopodobniej ale co się teraz pocieszysz to twoje :)

0

Gile prowadza z Benficą.


@FcPortoFan1999

0

0

Budimir strzela nam bramkę.


0

@626 Zapowiada się na gwiazdę ale jak on poradziłby sobie w Barcie to ciężko stwierdzić.

3

Malcom przyRobbenił.


0

0

Hattrick Jonathana Davida z LeHavre.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?