@catalanian09 .Ale głupoty gadasz XDDDDD Ile lat miał Lewy jak do Nas przychodził, i jak wysoką jakość wprowadził do zespołu? Podobny przykład Inigio, choć w tym przypadku zarobki pewnie są nieporównywalnie, ale nie mów że gość 29 lat jest u schyłku kariery, bo to zwykła bzdura ;D
Niech ten sen z ligą mistrzów trwa! Tak długo czekaliśmy na formę naszego zespołu w tych rozgrywkach, że dziś ten mecz smakuje jak wygrany ćwierćfinał! VeB!
Oglądając mecze Barcelony w tym sezonie mam wrażenie jakbym oglądał mecze w Fifie a to wszystko jest realne ;D Kto by się spodziewał, że w tak krótkim czasie wrócimy na tak wysoki poziom :D VeB!
Masa osób to bagatelizuje, ale to jest Bayern i po bramce na 1:0 jak nas przycisnęli to nie mogliśmy wyjść poza własną połowę także pokora i oby druga połowa była równie udana, bo niesamowicie dobrze ogląda się naszą Barce! VeB!
@poskus Gdzie była oficjalka? Póki co dostał ofertę i media 'donoszą" , że ma Ją zaakceptować:) Przypominam, że my również mieliśmy już w Barcelonie Gulera czy Ozila takie pierwsze z brzegu przykłady a jednak nigdy dla Nas nie zagrali :D także póki niema oficjalnie to podbijam jak kolega wyżej, że byłaby to dobra opcja krótkoterminowa. Pozdro:)
1
@Konradowskyy
Oczywiście pod warunkiem, że LFC przegra :)
3
W przerwie meczu tam huragan Flick przejdzie przez szatnie ;D
0
@catalanian09 .Ale głupoty gadasz XDDDDD
Ile lat miał Lewy jak do Nas przychodził, i jak wysoką jakość wprowadził do zespołu?
Podobny przykład Inigio, choć w tym przypadku zarobki pewnie są nieporównywalnie, ale nie mów że gość 29 lat jest u schyłku kariery, bo to zwykła bzdura ;D
1
Brzmi jak niezły plan
0
To się nie dzieje x2
0
To się nie dzieje
6
Szwagry co napsuja krwi to ich, ale mają dar przekonywania ;D
1
Chyba są śmieszni XD
Wiem, że nasz zarząd ma opinię jaką ma, ale te 35MLN pokazało , że w Turynie mają niesamowite poczucie humoru
0
Ogólnie to bardzo ładnie napisane :D
0
@RivaldoVitorBorba
Rutkowski, świetnie rozwiązałeś tą sprawę!
VeB!
0
@Octane
Idź chopie na stronę Realu kibicować, jak masz takie bzdury wypisywać
0
@partymaker
A ile nam dał na przestrzeni tej rundy?
0
Dosrany mecz w naszym wykonaniu i koniec końców stypa.
VeB!
0
Niesamowita jest dziś Barcelona (:
0
Niech ten sen z ligą mistrzów trwa! Tak długo czekaliśmy na formę naszego zespołu w tych rozgrywkach, że dziś ten mecz smakuje jak wygrany ćwierćfinał!
VeB!
0
Za co czerwona dla Flicka?
0
@Barcaa12
Unai Emery niech wróci XD
0
Jeszcze jest czas, gramy do końca! Oczywiste jest, że nie będziemy wygrywać wszystkiego.
VeB!
2
Oglądając mecze Barcelony w tym sezonie mam wrażenie jakbym oglądał mecze w Fifie a to wszystko jest realne ;D
Kto by się spodziewał, że w tak krótkim czasie wrócimy na tak wysoki poziom :D
VeB!
1
Niesamowite!
VeB!!
8
Masa osób to bagatelizuje, ale to jest Bayern i po bramce na 1:0 jak nas przycisnęli to nie mogliśmy wyjść poza własną połowę także pokora i oby druga połowa była równie udana, bo niesamowicie dobrze ogląda się naszą Barce!
VeB!
6
Nie no można nie lubić Realu i Viniego, ale to co chłop zrobił to jakiś kosmos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
To byłby hit ;D
0
@AssisMoreira
Gdzie transmitują mecz?
0
@Masnymichael
Nie działa
11
Ja tego nie ogarniam xd
2
@Kidd
Co by nie mówić wejście w zespół miał na prawdę dobre, szkoda że tego nie pociągnął dalej :D
3
@Marian_Pazdzioch
Jasne, 300zl to nie majątek a troszeczkę relaksu po pracy nie zaszkodzi :D
0
@poskus
Gdzie była oficjalka? Póki co dostał ofertę i media 'donoszą" , że ma Ją zaakceptować:)
Przypominam, że my również mieliśmy już w Barcelonie Gulera czy Ozila takie pierwsze z brzegu przykłady a jednak nigdy dla Nas nie zagrali :D także póki niema oficjalnie to podbijam jak kolega wyżej, że byłaby to dobra opcja krótkoterminowa. Pozdro:)