1

Powodzenia Xabi, dla mnie to jest żart jak ten klub traktuje ludzi. Chłop robił niesamowitą robotę w Bayerze, przyszedł do Realu i sezonu nie wytrzymał, mimo że te wyniki nie były jakieś fatalne, wszystko wymaga czasu.

4

Patrząc na nasze możliwości świetna sprawa z powrotem Cancelo!
Witamy spowrotem i powodzenia Joao!

0

Zaraz Schlotterbeck będzie do wzięcia za darmo, a Deco ogląda Bastoniego, na którego i tak Nas nie stać (:
Tutaj nigdy nie będzie normalnie ;D

1

@barcelonaLM
A ja uważam, że Perez jest najlepszym co spotkało Real, ale to tylko moje zdanie, z którym można się nie zgadzać :)

0

Niema się co śmiać, Real dziś przegrał, ale gdyby chcieli to by wygrali.

1

@John_Doe
Może niech ten Xabi lepiej zostanie trenerem ((:

0

Erliiiiiiiiiing!

0

Raphinha to jest nasze serce zespołu, uwielbiam gościa i widziałbym go w przyszłym sezonie w roli pierwszego kapitana. Oczywiście z Flickiem na ławce cokolwiek się wydarzy :)
VeB!

42

Raphinha wyrósł na prawdziwego lidera tego zespołu, gość był przez wielu skreślany a śmiem twierdzić, że jest naszym największym liderem na boisku. Z nim i z Pedrim ten zespół ma ogromną pewność siebie.
VeB!

1

To powinien być nasz totalny priorytet

13

Szkoda mi Hansi Flicka, bo trafił nam się jak ślepej kurze ziarno, natomiast brak wzmocnień obecnej kadry a nawet jej osłabienie zdecydowanie nie pomaga mu realizować założeń. Bez względu na wyniki Niemiec musi pozostać na ławce , bo z tego co ma robi i tak świetną robotę. Widzimy również jak bardzo doskwiera nam brak Inigo Martineza, który potrafił zarządzać naszą obrona.

0

Rozpracowali nas perfekcyjnie, szykuje się zasłużone zwycięstwo Chelsea.

2

Niemożliwe .......

1

Daniaaaaaaaaaaaa! Mamy wyrównanie !

2

Czerwona kartka dla Duńczyków, to się nie dzieje.

0

@ali3gator
Zgadzam się, po odejściu Inigo jest ogromna luka w defensywie.

3

Liverpool i Bayern robią dziś piękny cudowny wieczór :D
Niech jutro danie główne dojedzie i mamy idealną kolejkę w LM :))

0

@SelloutCrowd
15-17k na miesiąc byłoby akurat.

1

Może w końcu doczekamy się swojego Nico w Barcelonie ;D
Deco musisz!

4

@Barceloniarz987
Pełna zgoda tylko skąd fundusze ?;D

0

Marzenie, które pewnie nigdy się nie spełni (:

4

Pierwszy raz czuje się tak zażenowany oglądając Barce Flicka, ale kiedyś taki mecz musiał nadejść.
VeB.

0

@PepGardiola
A kto za Olmo?

5

Z jednej strony fajnie, że Wojtka znowu zobaczymy, z drugiej Joan był bardzo pewnym punktem drużyny i bardzo mi przykro, że coś takiego go spotyka.. szybkiego powrotu do zdrowia!

1

@JanuszKorwinMikke
Pełna zgoda co do hymnu :)

0

@joloskyy
Bayern dokładnie tyle zapłacił za Kane, który miał 30 lat ;D

5

Dembele zasłużył na tą złota piłkę i takie są fakty. Lamine jeszcze nie jedną wygra i był czarujący, ale to Francuz wszedł na totalnie kosmiczny poziom jeżeli chodzi o liczby. Oczywiście można się nie zgadzać co do wielu miejsc na tej liście, ale ta jedynka chyba niestety zasłużoną.
VeB!

1

Uwielbiam tego gościa! :)

5

Ale po stracie bramki na 1:2 niesamowicie zespół zaimponował, po prostu szok :)
VeB!

0

@reloaded
Jestem stałym bywalcem meczów na SŚ :)
Widoczność na stadionie jest bardzo dobra, nawet z najwyżej położonych sektorów także serdecznie zapraszam, żebyś samemu zweryfikował :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?