Powodzenia Xabi, dla mnie to jest żart jak ten klub traktuje ludzi. Chłop robił niesamowitą robotę w Bayerze, przyszedł do Realu i sezonu nie wytrzymał, mimo że te wyniki nie były jakieś fatalne, wszystko wymaga czasu.
Raphinha to jest nasze serce zespołu, uwielbiam gościa i widziałbym go w przyszłym sezonie w roli pierwszego kapitana. Oczywiście z Flickiem na ławce cokolwiek się wydarzy :) VeB!
Raphinha wyrósł na prawdziwego lidera tego zespołu, gość był przez wielu skreślany a śmiem twierdzić, że jest naszym największym liderem na boisku. Z nim i z Pedrim ten zespół ma ogromną pewność siebie. VeB!
Szkoda mi Hansi Flicka, bo trafił nam się jak ślepej kurze ziarno, natomiast brak wzmocnień obecnej kadry a nawet jej osłabienie zdecydowanie nie pomaga mu realizować założeń. Bez względu na wyniki Niemiec musi pozostać na ławce , bo z tego co ma robi i tak świetną robotę. Widzimy również jak bardzo doskwiera nam brak Inigo Martineza, który potrafił zarządzać naszą obrona.
Z jednej strony fajnie, że Wojtka znowu zobaczymy, z drugiej Joan był bardzo pewnym punktem drużyny i bardzo mi przykro, że coś takiego go spotyka.. szybkiego powrotu do zdrowia!
Dembele zasłużył na tą złota piłkę i takie są fakty. Lamine jeszcze nie jedną wygra i był czarujący, ale to Francuz wszedł na totalnie kosmiczny poziom jeżeli chodzi o liczby. Oczywiście można się nie zgadzać co do wielu miejsc na tej liście, ale ta jedynka chyba niestety zasłużoną. VeB!
@reloaded Jestem stałym bywalcem meczów na SŚ :) Widoczność na stadionie jest bardzo dobra, nawet z najwyżej położonych sektorów także serdecznie zapraszam, żebyś samemu zweryfikował :-)
1
Powodzenia Xabi, dla mnie to jest żart jak ten klub traktuje ludzi. Chłop robił niesamowitą robotę w Bayerze, przyszedł do Realu i sezonu nie wytrzymał, mimo że te wyniki nie były jakieś fatalne, wszystko wymaga czasu.
4
Patrząc na nasze możliwości świetna sprawa z powrotem Cancelo!
Witamy spowrotem i powodzenia Joao!
0
Zaraz Schlotterbeck będzie do wzięcia za darmo, a Deco ogląda Bastoniego, na którego i tak Nas nie stać (:
Tutaj nigdy nie będzie normalnie ;D
1
@barcelonaLM
A ja uważam, że Perez jest najlepszym co spotkało Real, ale to tylko moje zdanie, z którym można się nie zgadzać :)
0
Niema się co śmiać, Real dziś przegrał, ale gdyby chcieli to by wygrali.
1
@John_Doe
Może niech ten Xabi lepiej zostanie trenerem ((:
0
Erliiiiiiiiiing!
0
Raphinha to jest nasze serce zespołu, uwielbiam gościa i widziałbym go w przyszłym sezonie w roli pierwszego kapitana. Oczywiście z Flickiem na ławce cokolwiek się wydarzy :)
VeB!
42
Raphinha wyrósł na prawdziwego lidera tego zespołu, gość był przez wielu skreślany a śmiem twierdzić, że jest naszym największym liderem na boisku. Z nim i z Pedrim ten zespół ma ogromną pewność siebie.
VeB!
1
To powinien być nasz totalny priorytet
13
Szkoda mi Hansi Flicka, bo trafił nam się jak ślepej kurze ziarno, natomiast brak wzmocnień obecnej kadry a nawet jej osłabienie zdecydowanie nie pomaga mu realizować założeń. Bez względu na wyniki Niemiec musi pozostać na ławce , bo z tego co ma robi i tak świetną robotę. Widzimy również jak bardzo doskwiera nam brak Inigo Martineza, który potrafił zarządzać naszą obrona.
0
Rozpracowali nas perfekcyjnie, szykuje się zasłużone zwycięstwo Chelsea.
2
Niemożliwe .......
1
Daniaaaaaaaaaaaa! Mamy wyrównanie !
2
Czerwona kartka dla Duńczyków, to się nie dzieje.
0
@ali3gator
Zgadzam się, po odejściu Inigo jest ogromna luka w defensywie.
3
Liverpool i Bayern robią dziś piękny cudowny wieczór :D
Niech jutro danie główne dojedzie i mamy idealną kolejkę w LM :))
0
@SelloutCrowd
15-17k na miesiąc byłoby akurat.
1
Może w końcu doczekamy się swojego Nico w Barcelonie ;D
Deco musisz!
4
@Barceloniarz987
Pełna zgoda tylko skąd fundusze ?;D
0
Marzenie, które pewnie nigdy się nie spełni (:
4
Pierwszy raz czuje się tak zażenowany oglądając Barce Flicka, ale kiedyś taki mecz musiał nadejść.
VeB.
0
@PepGardiola
A kto za Olmo?
5
Z jednej strony fajnie, że Wojtka znowu zobaczymy, z drugiej Joan był bardzo pewnym punktem drużyny i bardzo mi przykro, że coś takiego go spotyka.. szybkiego powrotu do zdrowia!
1
@JanuszKorwinMikke
Pełna zgoda co do hymnu :)
0
@joloskyy
Bayern dokładnie tyle zapłacił za Kane, który miał 30 lat ;D
5
Dembele zasłużył na tą złota piłkę i takie są fakty. Lamine jeszcze nie jedną wygra i był czarujący, ale to Francuz wszedł na totalnie kosmiczny poziom jeżeli chodzi o liczby. Oczywiście można się nie zgadzać co do wielu miejsc na tej liście, ale ta jedynka chyba niestety zasłużoną.
VeB!
1
Uwielbiam tego gościa! :)
5
Ale po stracie bramki na 1:2 niesamowicie zespół zaimponował, po prostu szok :)
VeB!
0
@reloaded
Jestem stałym bywalcem meczów na SŚ :)
Widoczność na stadionie jest bardzo dobra, nawet z najwyżej położonych sektorów także serdecznie zapraszam, żebyś samemu zweryfikował :-)