- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
3
Lewica pokazała to, co wydawało się od dawna, że jest prawie o ile nie całkowicie po takich samych pieniądzach jak PiS. Cóż z tego, że w teorii pod względem światopoglądu, programu itp. itd. wydawały się to zupełnie dwa światy jak teraz Robercik z Jareczkiem idą ramię w ramię. Powstaje pytania zatem po co to całe manifestowanie, jaki to PiS zły, namawianie do strajków, umieszczanie wszech i wobec błyskawic, ośmiu gwiazdeczek, jak teraz z tymi co wojowali idą w tym samym kierunku. Zapewne tylko i wyłącznie po to, aby napuszczać ludzi na siebie i oboje mieć z tego pewne korzyści. Koalicja tam jest od dawna, tylko do dziś ogłupiali ludzi, że niby jej nie ma. Także kondolencje dla wyborców lewicy co to myśleli, że to coś o wiele lepszego od PiS a jak się okazuje to praktycznie to samo. To taki trochę nowoczesny Okrągły Stół. Niby najwięksi wrogowie a rękę sobie podadzą, flaszkę razem pewnie zrobią, pod stołem fajny układzik napiszą i będą dalej skakać do gardeł sobie a jednocześnie po równo doić naród. W skrócie welcome to Poland.
1
@mati10333 Lewica nie tylko zdradziła polską opozycję, ale i całą Polskę. I ten Biedroń który powiedział: po co się kłócić i tupać nogą, jak można budować mieszkania
1
@Kgorecki2500 dlatego to jeden wielki układ polityczny, bo jak inaczej wytłumaczyć gnojenie na kogoś na potęgę a potem mówienie o budowaniu razem mieszkania, to się nie trzyma sensu, ale tylko pokazuje, że poziom Lewicy jest podobny do PiSu i jak ktoś nadal tego nie widzi, to na prawdę nie wiem jak może być aż tak zaślepionym.
1
@mati10333 I dlatego jest jeden słuszny wybór - Konfa, oni trzymają się swojego i nie zmieniają poglądów jak wiatr zawieje.