- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2895 Culés
34
Zobaczcie jak dużo zespołowi daje de Jong ustawiony wysoko. Wyglądamy wtedy zdecydowanie lepiej a i Holender świetnie się czuje kiedy może grać wysoko między liniami. Piłkarz stworzony do takiej gry zwłaszcza gdy dysponuje taką szybkością w poruszaniu się z piłką. Kawał piłkarza się z niego robi.
0
@Janiama Holender to kawał piłkarza. Gość może zrobić taką karierę, jaką tylko będzie chciał zrobić.
2
@Janiama Dlatego przydałby nam się jakiś konkrety ŚPD który w przyszłości będzie grał zamiast Busquetsa, żeby Frankie nie musiał tam grać i marnować swoich ofensywnych walorów.
0
@Janiama Ustawiony głęboko daje nam szybką możliwość przejścia z 3-5-2 n 4-4-2 lub 4-3-3 oraz uspokaja rozegranie piłki od tyłu. De Jong ostatnio jest w takiej formie że chyba tylko Ter Stegen może być spokojny o swoją pozycje. Dziś Holender zagrał na każdej pozycji w środku pola i na każdej się sprawdzał, gdyby tylko był bardziej skuteczny to nie było by powodów do narzekania.
0
@Janiama Mi się podoba że Frenkie prawie w każdym aspekcie jest bardzo dobry. Może nie wybitny ale ma praktycznie wszystko. DO tego haruje jak wół.
0
@Janiama Jest bardzo dobry do gry box to box, bieganie, wejścia w pole karne, etc., ale w jego grze brakuje odwagi do zagrywania długich piłek, które rozciągną grę, tzwn. Crossów, czasami też przyspieszania gry podaniem z nikąd, coś ala Busi i podań penetrujących. Zdecydowanie brakuje tego w rozegraniu, ale za to jego gra umożliwia Barcelonie szansę na schodzenie niżej Leo. Coś za coś. Do tego jeszcze wyprowadzanie piłki dryblingiem.