- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
25
#FunFact
Gdyby Barcelona nie kupiła Coutinho, a w zamian zainwestowała 135mln w Bitcoina w 2019 roku to sprzedając w zeszłym tygodniu Bitcoiny miałaby dodatkowe 3,5 miliarda $$ na transfery
0
@patry295 aj byloby na 300000 camp nou
2
@patry295 a strzeliłby nam ten cały Bitkojn dwa gole w półfinale LM? No właśnie.
0
@patry295 Czysto teoretycznie , jakaś giełda byłaby w stanie wypłacić taka gotówkę ?
0
@pt9 coinbase i Binance myśle, że spokojnie
0
@patry295 znasz jakiegos pilkarza ktory na tym zarobil ?
0
@Ronaldinho10VB Myślę, że piłkarze zarabiają na tyle dużo, że nie myślą o bitcoinach, giełdach i innych tego typu rzeczach
0
@patry295 przeciez otaczaja sie najlepszymi doradcami podatkowymi i doradcami biznesowymi
Pilkarze w wielu krajach inwestuja w strat upy, czy nieruchmosci i branze hotelarska.
Pilkarze nie mysla o takich sprawach , dlatego zatrudnieja doradcow
Dziwny zbieg okolicznosci ze zaden doradca tych bogatych pilkarzy na to nie wpadl by zainwetowac w Bitcoiny
https://sg.finance.yahoo.com/news/5-footballers-successful-property-investors-173000891.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAJ7PeYEWkrPqfQ_QSceHQxg4BalNURWlJvnu1jCbOquuPbOYjpLZfSqpLTxLsKaDegCKwDoD2BBImZa5p6h0ywmX_gUluZhAAdLH6UknWNDp-abjaYeH2OrcVCcgN8LgwO33pIRMF0WzmDHeKtpLbfUW51C-9G_tKP3ec5nW8Siz
cos tu jest nie tak
0
@Ronaldinho10VB Ale z czym Ty chcesz dyskutować? Bitcoin urósł z 3tys $ do ponad 60tys $, a pewnie to nie koniec w tym roku. Nie jestem doradcą CRa czy Messiego, wiec skąd ja mam wiedzieć kogo oni zatrudniają