- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
38
To teraz podziękujmy Monaco za fenomenalny sezon 16/17 w Lidze Mistrzów, Ajaxowi za 18/19 i wielu innym drużynom jak Borussia, Porto, Roma, Lyonowi za eliminowanie Realu co edycję, a teraz się bujajcie, bo wielcy tworzą Superligę, która z automatu obniża prestiż Ligi Mistrzów i rozgrywek krajowych. Jeśli ten projekt dojdzie do skutku, to piłka nożna jaką pamiętamy po prostu umrze, a to wszystko dla kasy, której i tak jest ogrom w dzisiejszej piłce.
1
@BartqRKO A niech zdycha :D
Komentarz usunięty
18
@Bykunn Żenujące.
2
@Dari0G Żenujący to jest ten wasz płacz bo się format rozgrywek zmieni. Zmieni się i tyle o co ta histeria
6
@Bykunn Przecież ta liga wywróci wszystko do góry nogami, a format rozgrywek to tylko wierzchołek olbrzymiej góry lodowej.
0
@BartqRKO @Bykunn Może skończą się te coraz wyższe kontrakty i nienormalne transfeey jak to wszystko zdechnie i odrodzi się od nowa. UEFA i FIFA tez mogłaby dostać dobrego kopa bo odwalaja maniane. Wielkim byłoby nawet na rękę wykluczenie ich graczy z meczów kadry.
0
@Tomo_95 Pytanie czy zawodnikom byłoby to na rękę. Niektórzy jednak bardzo cenią sobie grę w kadrze i jest to dla nich najważniejsze, albo przynajmniej taką wersję nam sprzedają w mediach.
0
@BartqRKO Ale bardzo dobrze że to zrobi bo na razie to jest coraz większy dramat. EUFA ma coraz głupsze pomysły a piłkarze grają co 3 dni przez cały rok, ilość kontuzji jest kosmiczna. Wcale się nie dziwię, że chcą coś zmienić
1
@Bykunn To się zgadza, ale Superliga nie jest rozwiązaniem tego problemu, bo ona sama generuje kolejne.