- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
3
Od jakiegoś czasu oglądam sobie filmy z Stathamem, ponieważ bardzo lubię tego aktora.
Wczoraj padło na "lock, stock and two smoking barrels" - brytyjski film, chyba jeden z pierwszych z Jasonem na ekranie. Przyznam szczerze, ze gdybym obejrzał go te 20 ponad lat temu, gdy miał premiere, to nie powiedziałbym, że Statham w kolejnych latach na ekranie będzie takim kozakiem jak np. wcielając się w postać Lee Christmasa (Niezniszczalni), Shawa (Szybcy & Wściekli) czy Franka Martina (Transporter).
W zasadzie to pozostał mi do obejrzenia już tylko film "Snatch", jesli chodzi o produkcje, gdzie grał (wg filmweba).
6
@Ojciec5tkidzieci No to najlepszy film zostawiłeś sobie na koniec :) Nie najlepszy jeśli chodzi o rolę Stathama, ale najlepszy z filmów, w których grał.
2
@Ojciec5tkidzieci Jason Statham kozak aktor, szanuję bardzo.
2
@Ojciec5tkidzieci
Polecam z ty lektorem :)
2
@Ojciec5tkidzieci dosyć nietypowa rola jak na niego ale świetnie mu wyszło w Przekręcie. W ogóle film topka :)