- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
1
Real go wezmie za 120-150 a my dalej bedziemy uzerac sie z griezmannem na skrzydle. Przykre w uj
https://mobile.twitter.com/MadridXtra/status/1380150246244806660
3
@amanter Oby się ten nasz Fati wyleczył bo też ma piorunujący talent.
1
@amanter Haha i dobrze tak szejkom. Mbappe odejdzie, Ney odejdzie i powodzenia życzę Paryżanom ;)
1
@LuisSalvano i Real dostanie przyszła gwiazdę top 1 na świecie a my 30 letniego pajacyka. Zreszta i tak zobaczysz, ze Neymar tu nigdy nie trafi
0
@KacperVEB No tak, bo w Europie nie ma innych klubów, tylko REAL. W dodatku jakże potężny i pełen młodych gwiazd.
Co do Neymara, to wolę jego od Mbappe, którego nie lubię.
0
@LuisSalvano Real to marka, a w Hiszpanii nie dość że Kylian dostanie wyzwanie lepszej ligi, pewną LM co roku (w Anglii większe ryzyko) i możliwość odebrania dominacji na krajowym podwórku Barcelonie, do tego wciąż niezły skład - w końcu biali są o krok od 1/2 LM w tym sezonie.