- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
6
Całe szczęście, ze ten powrót Neymara to tylko głupie plotki. Nikt o zdrowych zmysłach raczej nie bierze tego na poważnie, mamy problem z drabinką płacową a Laporta na bank kupi brazylijskiego pajacyka, który na bank będzie grał za czapkę gruszek aby tylko wrócić do swojego ukochanego domu. Miał szansę zostać legenda Barcelony ale nie chciał z niej korzystać i pokazał, ze dla niego to było zwykle miejsce pracy ,nic więcej. Ze wśród kibiców barcy są ludzie, którzy nie wyznają żadnych wartości i nie przeszkadza im, żeby ten sprzedawczyk znów nosił koszulkę barcy
0
@KacperVEB Skąd wiesz, ile chciałby kasy? Chłopie, to już jest dopowiadanie sobie. Może przyjść na 2-3 lata i później odejść z Leo do np. Inter Miami i tam zarobić krocie.
2
@LuisSalvano No to powiedz fanboyu ile według ciebie będzie chciał zarabiać Neymar? Ze tez są tacy ludzie jak ty, którzy nie patrzą jak wobec klubu zachowywał się dany zawodnik. Czasem są większe i ważniejsze wartości niż gra w piłkę
2
@KacperVEB "Nikt o zdrowych zmysłach raczej nie bierze tego na poważnie" - zgadza się, zwłaszcza że te plotki są powtarzane co rok, tylko zmienia się otoczka. "Laporta na bank kupi brazylijskiego pajacyka" - brazylijskiego księcia (xD). "Miał szansę zostać legenda Barcelony" - dalej ma, wystarczy że będzie pierwszym graczem którego weźmiemy prawem Webstera. "Ze wśród kibiców barcy są ludzie, którzy nie wyznają żadnych wartości" - nie zapominaj że to nie tylko wśród kibiców, kot babci wujka siostry tego spod piątki, tego co mieszka koło Zośki jest też za powrotem Neymara.
2
@LambiPL pięknie podsumowane, Bartomeu z celi 345 jest chyba chętny na Neymara
0
@KacperVEB Nie powiem, bo w przeciwieństwie do ciebie nie wróżę z fusów. On już swoje zarobił. To będzie jego prawdopodobnie ostatni kontrakt z klubem z topu. Może chcieć dać z siebie 200%, a później na luzaku pograć np. we wspomnianym Inter Miami. Nie obchodzą mnie twoje wartości, jakimi się kierujesz. Jeśli z Barcy poszedłby do Realu to samemu bym jemu tego nie wybaczył. Pójście do PSG było głupotą, ale nie czymś niewybaczalnym.
1
@KacperVEB Jak się dobrze dogadają w sprawie oskarżeń o wałki finansowe przy jego transferze do Barcy to może nawet w jednej celi będą siedzieć, albo chociaż w sąsiednich :D
1
@LuisSalvano jakby przeszedł do realu to pewnie powiedzialbys, ze dlatego bo Barcelony nie było na niego stać a najlepiej czuje się w Hiszpanii i ogólnie to za rok już na bank wróci
0
@LuisSalvano aż tak ciężko zauważyć, ze gość kieruje się tym kto da więcej?
0
@KacperVEB ale czemu wy po prostu sobie nie odpuścicie co ? Tak dla Neya ! Pożyjemy , zobaczymy