- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
10
Harry Kane łączony z Manchesterem City. W sumie dobrze by było, jakby poszedł do silniejszej ekipy, w której ma szanse na trofea. Aż szkoda, żeby taki piłkarz miał pustą gablotę. W tym sezonie jest najlepszym strzelcem Premier League (ex aequo z Salahem) i najlepszym asystentem... Śmiało też można powiedzieć, że jest po prostu najlepszym piłkarzem ligi angielskiej w tym sezonie, grając w średnim Tottenhamie. No byłoby cacy, ale będzie ciężko.
1
@Yosemite Oj w City to by dopiero sezon wykręcił :D
0
@Yosemite oby tam poszedł bo wówczas szansę na Haalanda rosną.
0
@Yosemite za chwila wyjdą geniusze, którzy stwierdza że on nie jest taki dobry xd
0
@Yosemite O wiele taniej dla City byłoby ściągnąć Haalanda. Już widzę jak Levy puszcza Kane'a do rywala ligowego. Kontrakt do 2024, transfer nierealny.
0
@Jacu327 Jeśli sam piłkarz by nalegał to szansa jest, a Totki to taki rywal dla City, jak Hertha Berlin dla Bayernu :p