- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
1
Niemcy. Pomimo 2 dawek szczepień Pfizer/Biontech: 20 mieszkańców w Hof zarażonych Sars2.
30 mieszkańców uzyskało pozytywny wynik testu na obecność sars2 w domu spokojnej starości w Hof. 20 z nich otrzymało wcześniej podwójne szczepienie Covid-19 Pfizer.
To jaki to ma sens ??
Szczepia sie by nie zachorowac a potem choruja :D Nie no git
https://www.infranken.de/lk/hof/hof-corona-ausbruch-in-altenheim-obwohl-zwei-drittel-der-infizierten-geimpft-wurden-art-5180940
6
@Ronaldinho10VB przecież szczepionka z tego co wiem nie chroni Cię przed zarażeniem, tylko łagodzi objawy choroby i ewentualne powikłania
0
@Ronaldinho10VB Byłem tutaj, zanim dyskusja trafiła do gorących. Pozdrawiam.
0
@Ronaldinho10VB Szczepienia jako takie głównie mają zminimalizować objawy zakażenia, kiedy stykasz się z patogenem, nosicielem różnych odmian/szczepów wirusa możesz być nadal.
0
@Omoziu nie no jasne
1
@wroclawianin89 tyle tych chorob , szczepionek itd
ja sie nigdy na nic nie szczepilem i nigdy nie a zachorowalem :D
gowna z Pharmy nie dotykam , dlatego nie choruje
2
@Omoziu No to jaki jest sens tego że osoba zaszczepiona ma więcej praw? Takich jak wchodzenie do budynków publicznych czy może nawet możliwość podróżowania w przyszłości?
0
@wroclawianin89 to dlatego chca wprowadzac paszporty szczepionkowe ? bez przesady
0
@Nano22 idealnie w punkt
Komentarz usunięty
0
@Barca1992 lagodzi katar i bol gardla :D ja sie nie szczepie
0
@Ronaldinho10VB znowu sie kompromitujesz.
0
@Ronaldinho10VB Ja raczej też unikam - wytłumaczyłem jedynie, jak w praktyce ma działać szczepionka :)
0
@MarioVeB! zmien nagranie bo sie powtarzasz