- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
0
Kazdy mówi o Hazardzie, jednak nikt nie wspomina o Coutinho, który jest w jeszcze większej du*ie
10
@Michal_2003 nie jest w większej.
17
@Michal_2003 Pod jakim względem? Coutinho teraz owszem ma dłuższą kontuzje, ale poza tym to grał. Fatalnie, ale grał. Hazard praktycznie od dwóch lat nie gra w piłkę.
0
@Michal_2003 bo Hazard jest z innego klubu niż , Barca prostę . Lepiej szukać wad i problemów u innych , aby przykryć swoje problemy itp .
0
@Striker według mnie pod tym względem przez to że jeżeli obaj wyzdrowieją to Hazard będzie grał, a Brazylijczyk zwyczajnie nie ma u nas szans, do tego ta klauzula za ilość występów.
1
@Michal_2003 Coutinho wyzdrowieje i prawdopodobnie będzie spokój, przynajmniej na jakiś czas. Hazard najpewniej idzie pod nóż i kończy sezon włącznie z Euro. Tyle z tego kto jest w gorszej sytuacji.
0
@Michal_2003 jak Hazard się leczył to Cou podnosil Puchar Mistrzów, wiec te cztery litery wcale nie takie wielki :)
0
@Striker no tak, szkoda euro u niego ale z drugiej strony jak go zoperują i będzie miał baaardzo długa przerwę do następnego sezonu to może wyzdrowieje całkowicie. A zdrowy hazard >>>zdrowy coutinho
0
@LUPR Jasne, ale to nie zmienia faktu że choćby sie autor posta obsrał na miętowo, to nie da rady uargumentowac, że OBECNIE Coutinho jest w większej dupie niż Hazard. Może Hazard wyzdrowieje, a może nie wyzdrowieje. Oni sami nic nie wiedzą. A może wyzdrowieje i dalej będzie wrakiem piłkarza bo siądzie psychika. A może znowu przytyje 15kg.
Można tak gdybać, ale prawda jest taka że w tej chwili Hazard jest na ostatniej prostej do zrujnowania sobie najlepszego okresu kariery. Choć oczywiście nie tylko z jego winy.