- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 933 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 933 Culés
1
Nasza legenda Hristo Stoichkov dzisiaj brutalnie dla Marca: "Siempre que Griezmann está en el campo, el Barcelona juega con diez jugadores. Si quieren hacer algo en el largo plazo, tienen que venderlo. Trincao y Braithwaite deben estar en el equipo. ¿Qué está haciendo Griezmann allí?" czyli po polsku coś w stylu: "Kiedy Griezmann jest na boisku, Barcelona gra z dziesięcioma zawodnikami. Jeśli chcemy coś zrobić na dłuższą metę to muszą go sprzedać. Trincao i Braithwaite mogą/muszą zostać w drużynie. Co tam robi Griezmann?".
Szczerze dawno nie widziałem tak jednoznacznej opinii - wg mnie to dopiero początek medialnego "zniechęcania" Griziego do gry w Barcelonie.
0
@JarekS Po prostu powiedział prawdę, ale może jednak trochę przesadził.
0
@JarekS Cała trójka transferów 100+mln to jest jakaś przeklęta porażka... W CL ci goście nam nic nie dali kiedy było trzeba chociaż 1 gola na Anfield czy z Romą, do dziś pamiętam te strzały Dembele czy znikanie Coutinho i Griezmanna...
1
@JarekS ktoś musi to głośno powiedzieć, troche koloryzuje ale taka prawda i nie ma co się specjalnie temu dziwić.
Ja dla niego nie widzę miejsca w 11 w przyszłym sezonie w przypadku uzupełnienia kadry o napastnika i może skrzydłowego. Nic nie przemawia na jego korzyść.
1
@Dalhi i @Pawel13sz i @Coutinho007 - zgadzam się z wami w 100%, jednak chciałem zauważyć że z marketingowego punktu widzenia brzmi to jak początek operacji "sprzedajemy Griziego" z czego osobiście się cieszę. Jeśli będzie grał a zakładam że przynajmniej kilka razy wybiegnie na boisko to oby dobrze się prezentował i oby możliwie dobrze się sprzedał w zbliżającym okienku, a do tego czasu trzymajmy kciuki za cały zespół! Vamos Barca!
0
@JarekS Najlepiej z całą trójką się rozstać i zakończyć ten rozdział pod tytułem "Fiasko za 400 mln"