- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1696 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1696 Culés
1
Swoją drogą Korwin widzę znowu coś mocno kontrowersyjnego napisał.
Widzę, że zasada "nie ważne jak, byleby mówili" wciąż była żywa. Nie zdziwię się, jak teraz nie 10% a 12% będą mieli.
Tak działa ten świat. Co PiS miał po swoich idiotycznych wypowiedziach? Walili naród aż huczało i zamiast spadać - poparcie rosło.
Oczywistym faktem jest to, że jeśli nie ma tam ironii (co w Jego przypadku nie jest do końca oczywiste), to jest to kretyński wywód i oczywiście niezgodny z ogólnie przyjętymi zasadami.
Krzywda choćby jednego dziecka z ręki pedofila gwałciciela - to tragedia.
Natomiast w sumie zwrócił On uwagę na dość poważny problem. Doszliśmy do absurdalnych sytuacji, kiedy mężczyźni boją się dzieci i kontaktu z nimi, ponieważ boją się oskarżeń o pedofilię. Oczywiście wciąż jest względna normalność, natomiast nie wiemy w jakim kierunku "może pójść świat". Skoro dzisiaj ludzie boją się powiedzieć publicznie "Murzyn", co nie jest określeniem pejoratywnym w j. polskim (co 20 lat temu było nie do pomyślenia), to tutaj również może dojść do podobnych zmian.
Mówiąc grzeczniej to, co w twitcie jest zawarte: Czy naturalną konsekwencją ochrony dzieci przed pedofilami (i nieskuteczną walką organów ścigania z pedofilami) nie będzie/nie jest spadek zaufania dzieci do dorosłych? A to czy w konsekwencji nie będzie rodziło poważnych problemów?
Pedofilami moim zdaniem powinna zająć się prokuratura i policja a nie media. Nie wiem, czy o to chodziło w tym wpisie, ale tak to odebrałem.
0
@michal26 I dlatego chowali Antka i krystyne przed wyborami? Mocno kontrowersyjne, jesteś bardzo wyrozumiały i nie, nie urośnie akurat temat pedofilii to temat pułapka po takich słowach nie da się zyskać poparcia chyba ze pedofili.
Zaraz się okaże że źle zrozumieliśmy jego słowa.
1
@Gall Ale czy ja broniłem tutaj jego słów? Powiedział tak, by wywołać kontrowersje i tyle xD Cały Korwin. Zamiast skupić się na gospodarce, to tworzy niepotrzebne teorie w materii światopoglądowej.
Jest tez przykładem niezwykle inteligentnego, ale niemądrego zarazem człowieka ;)
0
@michal26 A czy zarzuciłem ci bronienie?
Zarzuciłem ci wyrozumiałość nazwaniem tego co naskrobał mocno kontrowersyjnymi.
No i osobiście to uważam że przeceniacie jego inteligencję bo odpalanie regularnie protokołu 1% nie można tylko podpiąć pod bycie niemądrym czy wywoływaniem taniej sensacji.
0
@Gall Za dużo logicznego myślenia w jego wypowiedziach (w większości przypadków). Poznałem go osobiście. Niezwykle błyskotliwy człowiek. Dodatkowo Mistrz Polski w brydżu i świetny szachista. To świadczy o jego inteligencji, czy nam się to podoba, czy nie.
Postępowanie (zachowanie) świadczy już o mądrości, a w tym przypadku o jego braku. No chyba, że realizuje Jemu wiadomy cel, a tego nie wiemy. Może też jest zadaniowcem?