- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
2
Policja tyle lat się odbijała od dna wizerunkowego i do pewnego czasu ten pozytywny progres był powolny ale widoczny, ale duży romans z władzą i ostatnie wpadki znów strącą ich w niebyt.
2
@Gall dziwnie napisałeś milicja
0
@Bobo25 Dziwnie napisałeś osoby, do których pójdziesz po pomoc jak ktoś Ci zarysuje samochód, albo coś ukradnie.
0
@AlexDark00 fakt, parę razy byłem na milicji. I dobrze napisałem, nie widzę tam błędu czy literówki.
0
@Bobo25 No ta JP 100%, albo kurde 70%, bo pójdę /byłem u nich po pomoc xd
0
@AlexDark00 to jakiś szyfr? Nic z tego nie zrozumimałem.
A wracając do tematu swego czasu milicja też łapała złodziej itp. co nie zmienia faktu że byli na politycznym łańcuchu i robili to co partia kazała. Teraz jest podobnie.
0
@Bobo25 Zrozumiały tylko dla ludzi z IQ na poziomie powiedzmy min. 100 więc możesz mieć trudno odczytać.
0
@AlexDark00 chyba dla tych z IQ poniżej 100 więc ja niestety się nie łapie.
"No ta JP 100%, albo kurde 70%,"
sorry ale jestem chyba z nieco starszego pokolenia i slang młodzieżowy do mnie nie trafia. Co to JP 100%?
0
@Bobo25 Jechać policję 100%
Oczywiście jechać zmieniasz na mniej cenzuralne słowo pisane przez b, a nie ch.
0
@AlexDark00
hahahaahhaha, ale się zaorałeś, pięknie.
Na szybko znalezione w necie, pierwszy link z google po wpisaniu "JP":
"JP - chwilowa moda; skrót używany zwykle przez ludzkie masy tzw. "ludzi ulicy", którzy nie mają nic do roboty i niczego w życiu nie osiągną. JP w rozumieniu ów idiotów oznacza "J*bać policję". "
Także pozdrawiam człowieka który nic nie ma do roboty i w życiu nic nie osiągnie.
Miłego życia, sorry ale to nie mój poziom do dyskusji.
żeganam,
0
@Bobo25 Że co? Użyłem tego w sposób przyśmiewczy, wyśmiewając ludzi, którzy używają tego skrótu. Nie zauważyłeś? Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Druga sprawa znam ten skrót jeszcze ze szkoły, bo pełno było osób, które krzyczało, mówiło właśnie te JP.