- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1297 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1297 Culés
0
Mocny ból głowy przy ciśnieniu 150/100 to jeszcze migrena czy stan przedwylewowy?
4
@Mr8lack
Po prostu objaw wyższego ciśnienia. Może być ból głowy, sztywność karku. Idź do lekarza a na razie weź coś na szybkie zbicie captropril pod język bo to wystarczy doraźnie, a szybko działa. Jak nie masz to coś moczopędnego bo to też obniża ciśnienie.
0
@pax Nie mam nic właśnie ma obniżenie ciśnienia. Wypije jak najwiecej wody i zobaczę rano czy uda mi się obudzić
0
@Mr8lack Ile masz lat?
0
@tristan87 23 (15znakow)
0
@Mr8lack Wcześniej też miałeś takie wysokie ciśnienie?
0
@tristan87 Od kilku lat mam wlasnie podobne, ale przyczyna jest nieznana i niby jestem za młody na leczenie farmakologiczne.
1
@Mr8lack Za młody? Dziwne. Jak najwięcej potasu, banany, pomidory itp. I tak jak @pax napisał, coś moczopędnego.
1
@Mr8lack może lepiej zadzwon na pogotowie, nie ryzykuj zdrowiem
0
@Ronnie1992 To już ostateczność. Jednak trzeba będzie się wybrać ponownie po skierowanie i niech dalej szukają przyczyny i rozwiązania.
1
@Mr8lack nie ma tragedii u mnie 145/95 cały czas, biorę koncentrat z granatu, olejek cbd...ból głowy - różnorakie przyczyny mogą być np od zagrzybionych zatok
0
@Mr8lack ja kilka dobrych lat się borykalem z wysokim ciśnieniem. Dużo się stresujesz czy raczej jestes spokojna osoba ?
1
@ksobi Stres to moje drugie imie niestety
1
@Mr8lack to jest pewnie przyczyna takiego ciśnienia. Ja miałem tak samo przez długi czas... Nawet sam pomiar ciśnienia mnie już na tyle stresował że było wyższe :) zluzowalem nieco i ciśnienie się unormowało. To są banały ale przede wszystkim sport , rowerek bieganie działa :) ale tak czy siak uważam że powinieneś isc do jakiegoś ogarniętego lekarza :) bo jak ktoś mówi że jesteś za młody ma leki obniżające ciśnienie to mógłby Ci powiedzieć jak masz je obniżyć bez nich :)