La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

4

Ciekawe czy jakby Enrique nie posadził prawie całej wyjściowej jedenastki Barcelony na Anoeta w 2015r. to czy doszłoby do tego pojednania w zespole i czy byłby tryplet.
Barcelonie potrzebne jest teraz takie drugie Anoeta, ale co by mogło być takim zdarzeniem, kiedy już tyle ta drużyna dostała upokorzeń? A po drugie po prostu myślę, że w szatni nie ma osobowości by tego dokonać.

2

@barcelonaLM oni sa mentalnie zniszczeni i im pomoze tylko wyjazd z klubu

1

@barcelonaLM bardzo podoba mi się ta teoria
Nie chodzi o to, że Messiemu czy Albie nie należy się pierwszy skład, ale chodzi o to, aby poruszyć jakoś ten zespół od środka.

1

@barcelonaLM Im to z 3 mecze pokuty się należy za to

0

@barcelonaLM Ale tamta ekipa nie zaliczyła tyle kompromitacji w LM, na terapie wstrząsowe za późno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?