- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 770 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 770 Culés
32
Dojście do tego etapu LM było koniecznością. Wszystko co się wydarzy od dziś to już jest ponad stan. Nie nastawiam się na awans, bo nie to jest najważniejsze w przejściowym, morderczym, dziwnym sezonie. Pierwszy rok Koemana i jestem z niego zadowolony. W końcu człowiek czeka na mecz i ogląda go z przyjemnością mimo że wyniki nie zawsze są takie jak się oczekuje. Facet chciał transferów - nie dostał nikogo ze swojej listy. Mało tego wypada mu co mecz praktycznie jakiś zawodnik i to na długie tygodnie. Wprowadził młodzież - to najważniejszy aspekt tego sezonu, by budować podwaliny pod przyszły rok, gdzie wtedy trzeba pokusić się już o tytuł w Hiszpanii.
2
@Lisek nie do końca się zgodzę. Kilkukrotnie między innymi Ajax, Schalke, kiedyś Tottenham, zaskakiwali piękną grą i tym, jak daleko zaszli w LM. A w naszym klubie i tak zawsze powinno się celować wysoko!
2
@Lisek zgadzam się, ale wiesz co jest troszkę smutne? Że ewentualny trener po Koemanie spije śmietankę, podejrzewam że mało kto będzie pamiętał czego w ogóle Koeman się dotknął w tamtym momencie jak przejmował zespół z pełną świadomością jak sytuacja wygląda. Ale może i się mylę, może i faktycznie kibice docenią ogromną pracę Holendra.
1
@Lisek wystarczyło nie sfrajerzyć ostatniego meczu w grupie dostając 0:3 u siebie (mini powtórka z Romy i Liverpoolu) i teraz gralibyśmy z Porto. Przejście dalej byłoby wtedy koniecznością, a nie ponad stan. Ja nie mam jakichs wygórowanych wymagań i wiem, ze trudno przy obecnej sytuacji w klubie je mieć, ale jak kolejny raz z rzędu widzę wywrotkę na ostatniej prostej, to można się zastanawiać z czego to się ciagle bierze.