- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
6
W TVN mówią, że "400 mln z dodatkowego funduszu na niewiele się zda, bo to i tak niewielki procent pieniędzy, które rok w rok przeznaczamy na NFZ".
Czyli 127 baniek z WOŚP, to już w ogóle można o kant dvpy rozbić? ;-)
2
@rafi509 Piotrusiu! O kant dupy potłuc! Piotrusiu! ...
0
@rafi509
Nie wiem czy wiesz, ale z budżetu NFZ pewnie z 95 % idzie tylko na same pensje pracowników ( kilkaset tysięcy ludzi).
Jeśli chcesz już porównywać WOSP do NFZ uczciwie, to powinienś porównać wartość zakupionego sprzętu przeznaczonych na leczenie niemowlaków przez jednych i drugich.
0
@klemens100 Praca ludzka nie stanowi dla ciebie żadnej wartości? Przecież specjalistyczny sprzęt musi być obsługiwany przez wykwalifikowany personel.
0
@rafi509
I to żeś wyczytał z mojego komentarza? Naprawdę?
No to inaczej:
Datki na WOSP są dobrowolne, a zbiórka trwa jeden dzień w roku.
NFZ kosi pieniądze od kilkudziesięciu mln Polaków za cały rok ich pracy - 365 dni.
Nie muszę chyba dodawać, że podatki nie są dobrowolne?
Gdyby była możliwość wyboru: moje pieniądze z podatków na NFZ czy WOSP, to WOSP by więcej zebrał niż NFZ.
0
@klemens100 Zbiórka trwa jeden dzień w roku? Chyba jej finał.
Napisałeś to tak, jakbyś dosłownie krytykował NFZ za płacenie specjalistom za wykonywaną pracę.
Jak WOŚP zacznie dorzucać się do szkoleń pracowników w zakresie obsługi specjalistycznego sprzętu, który zakupuje, to wtedy możemy bawić się w takie zestawienia.
Korwin już od dawna mówi o zlikwidowaniu składek na NFZ na rzecz prywatyzacji czy właśnie takich dobrowolnych akcji pomocowych. Ale chyba takie pomysły muszą wychodzić od "odpowiednich" osób xD