- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
6
Przede wszystkim bądźcie trochę bardziej wyrozumiali. Kiedyś ta seria zwycięstw musiała zostać przerwana. Mamy bardzo wąską ławkę rezerwowych w tym sezonie. Kluczowi zawodnicy grają od deski do deski, nie ma za bardzo kim rotować i wyszło jak wyszło. Piłkarze Sevilli po prostu o wiele lepiej fizycznie wyglądali. Doszły do tego kontuzje kluczowych zawodników barcy i tego nie przeskoczymy. Mówicie, ze to sezon przejściowy to nie zachowujcie się jak hipokryci i zrozumcie, ze z taka kadra nie da się wszystkiego wygrywać. Ja dalej wierze, ze psg uda się przejść, Koeman powinien dać odpocząć wszystkim podstawowym zawodnikom w meczu z Alaves aby w pełni sił przystąpili do meczu Lm. Środek obrony z psg powinien składać się z Minguezy i Lengleta. Raz się wygrywa raz się przegrywa. Visca el Barca!
0
@KacperVEB u nas wszystkie serie są przerywane właśnie w świetnym momencie ;). Tak de facto mogliśmy przegrać i z Bilbao i z Betisem, ale kluczowe było właśnie starcie z Sevillą, a przynajmniej zapewnić sobie jakiś sensowny wynik przed rewanżem
0
@KacperVEB jakbyśmy przegrywali raz na 2,3 mecze to by było ok, bo sezon przejściowy. Ale dzieciaki dostały namiastkę całkiem ładnej serii i zwariowali. To nie była porażka kompromitujaca czy bez zaangażowania. Po prostu dzisiaj byliśmy lekko słabsi, chociaż bramkę zdobyć mogliśmy. W rewanżu jest szansa, podobnie jak z PSG szczególnie jak lżej kontuzjowani wróca.
0
@arasz1819 dokładnie jest tak jak mówisz. A gdyby nie wielbłądy umtitiego to dzisiaj mogliśmy wywieźć bardzo dobry wynik. Widać po prostu, ze kluczowi piłkarze oddychają rękawami.