La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

1

Jak tak czytam te komentarze na La Bombie to odnoszę wrażenie, że wszyscy komentatorzy sportowi są przeciwko Barcelonie xD

11

@4drian0 właściwie to większość komentatorów jest przeciwko Barcelonie i słychać to gołym uchem.

1

@VamosRakieta Ja już od wielu lat oglądam z angielskim komentarzem, ale czasem przełączę na polski kanał i jakoś nigdy nie rzuciło mi się w oczy, żeby komentarz był nieobiektywny, to bardziej z kibiców Barcy zrobiły się jakieś płaczki i doszukują się drugiego dna we wszystkim co mówi ten zły komentator.
PS Jeżeli chcesz posłuchać mega przesłodzonego komentarza i czujesz się jak wyrzutek oglądając polskich komentatorów, obejrzyj sobie na Beinsport USA z Ray Hudsonem jakiś mecz. Podniecania się Barceloną i Wielkim Messim nie będzie końca, nawet w przypadku przegranych meczy :D

0

@4drian0 Jakby Barcelona miała jakis zaj... okres formy to na pewno, by słodzili aż miło, a tak... No cóż.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?