- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
1
To co? Dziś Atletico zaczyna seryjnie tracić pkt a my wszytsko wygrywamy? :D
0
@Krystian_mix w Atleti musi się wydarzyć coś dla nich smutnego, kontuzja czołowego gracza (choc oczywiście żadnemu piłkarzowi tego nie życzę). No i tak jak my i real przez sędziów potrafiliśmy w tym sezonie trochę punktów, tak Atleti chyba nie, dla równowagi mogli by teraz im sędziowie poprzeszkadzać.
0
@Dankhog mój komentarz żartobliwy roztrwonić taka przewagę mając 2 mecze mniej to jest wyczyn.. Myśmy raz w sumie 15 rpztrwonili ;)
1
@Dankhog nie szukajmy winny w sędziach tylko w naszej beznadziejnej grze
0
@eckov ja nie twierdze ze bylibyśmy liderem gdyby nie błędy sędziowskie, ale napewno między nami a Atleti dystans byłby mniejszy (gdyby sprawiedliwe sędziowanie najprawdopodobniej wygralibysmy z sevilla, przynajmniej zremisowali z Getafe, uważam ze gdyby nie karny w meczu z realem przynajmniej byśmy zremisowali, wygrali z Alaves które w meczu z nami pobiło chyba rekord fauli nie mając z tego tytułu żadnych konsekwencji. Naliczyłem 6 punktów które najprawdopodobniej sędziowie nam zabrali a być może było tego więcej. Z drugiej strony, w którym meczu sędziowie „dali” nam punkty? Jeżeli chodzi o Atleti, w kwestii tego co sędziowie im zabrali i dali, są minimum na zero, a patrząc na chociazby ostatni dyskusyjny karny, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie ze są na plus.
0
@Krystian_mix ja wierze ze Real z nimi przynajmniej zremisuje a Barca wygra, to już 5 punktów odrobionych. Oczywiście najprawdopodobniej i tak Atleti zgarnie mistrza ale wierzyć trzeba.