- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
32
To powinno zamknąć dyskusję, co należy się Leo, a ci nie należy, amen.
14
@th@les Ja zawsze powtarzałem że każdy cent w jego pensji jest w pełni zasłużony. I tego zdania nie zmieniam.
11
@th@les XD
A Iniesta, Xavi, puyol, Neymar, mascherano, Busquets, Pedro, guardiola, Enrique, Tito, Ter stegen, valdes, Alves, alba, Rakitić, suarez i cała masa innych zawodników i trenerów w tym czasie stała z boku i patrzyła? Mieliśmy złotą generację która bez Messiego też by coś pewnie wygrała, więc wsadź sobie takie argumenty w swoje cztery litery, amen.
7
@th@les Na zwycięstwo pracuje cała drużyna, ale Leo miał znaczący wkład w sukcesy Barcelony
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tomek8756 no co ty, niektórzy uważają że mecze wygrywa Messi, a przegrywają ci nieudacznicy co biegają wokół niego
3
@busquets5 Ludzie zapominaja, ze duza czesc sukcesow Barcelony stanowili pilkarze hiszpanscy, ktorzy wygrali dwa Mistrzostwa Europy I jedno Mistrzostwo Swiata w swojej zlotej generacji.
3
@busquets5 To też pokazuje ile razy zdobyliśmy LM po odejściu Iniesty, Xaviego czy Alvesa, mimo, że Messi był/jest w składzie. Ale niektórym nie przetłumaczysz.
1
@busquets5 Najlepsze jest to, że piszą, iż Messi zdobywał nam trofea, ale jak nie wygrywamy, to piszą, że nie ma z kim grać...hę? To jak w końcu jest? :D
4
@norbi77 w 18/19 byliśmy bliscy tego, wystarczyło że któryś z tych gwiazd wykorzystała swoją okazje i Messi wprowadziłby nas praktycznie w 'pojedynkę' do finału.
0
@th@les No reprezentacja Hiszpanii a właściwie w większości FC Barcelona w podobnych czasach pokazała że wygrywać może wszystko i nie potrzebuje do tego Messiego.