- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
0
Jakie macie poglądy polityczne?
Ja tak bardziej centrowe, gospodarka prawicowe , a światopoglądowo to taka mieszkanka. Nie rozumiem natomiast wyzywania/określenie osób o innych poglądach jako "lewaki /lewactwo", czy "prawaki/Prawactwo"
12
@tomek8756 Jedyne słuszne.
0
@Nano22 Bardzo dokładny opis. Ale niech zgadnę masz poglądy bardziej na prawo (prawicowe)
2
@tomek8756 Takie że jak przychodzą wybory to nie mam na kogo głosować.
1
@tomek8756 Społecznie - lewicowe z nutką konserwatyzmu, gospodarczo raczej prawicowe.
Określanie fanatyków mianem lewactwa lub prawactwa, jest jak najbardziej na miejscu, biorąc pod uwagę głupotę i szkodliwość chorych idei wyznawanych przez te grupy.
5
@tomek8756 Centrum w stronę konserwatyzmu, chcę po prostu rozwoju kraju bez dziwactw.
0
@tomek8756 Centrowe czyli nie mam na kogo głosować bo rozsądek nie jest w modzie.
3
@tomek8756 Centro-prawicowe czyli takie jakie podałeś, jednak w kwestiach ekonomicznych z działu gospodarki z naciskiem na liberalizm, który jest nurtem głównym prawicy, światopoglądowo cenię również konserwatyzm, ale w mniejszym stopniu jak pewna partia :P
3
@tomek8756 Gospodarczo bardziej na prawo, ale w naszym kraju jakoś tego nie widzę. Poglądy społeczne mam takie, że raz zgadzam się światopoglądowo z Konfederatami i jestem nazywany faszystą czy rasistą, raz zgadzam się z Partią Razem i jestem nazywany ukrytą opcją Niemiecką czy grzesznikiem.
0
@tomek8756 gospodarczo prawica, światopoglądowo raczej centrum, choć niektórzy w pewnych kwestiach nawet by powiedzieli, że centrolewica (nie mylić z LGBT itp)