- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1129 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1129 Culés
0
Depay, Wijnaldum, Eric i Gaya, wierzycie że możliwe byłyby takie wzmocnienia na przyszły sezon? Zakładając że Coutinho, Firpo, i kilku innych odejdzie.
1
@kamilop Przy odejściach i zwolnieniu pensji tak.
0
@kamilop myślę że nawet haaland jest możliwy
1
@kamilop na ten moment lepiej jak odejdzie Coutinho, Firpo, Neto. Zamiast transferów dołączyć na stałe do 1 drużyny, Balde i Moribe. Drugim bramkarzem Pena. Garcia tylko za darmo w lecie. Musimy oszczędzać i zmniejszać te straty.
0
@kamilop po co nam ten wijnaldum nie rozumiem :) chyba, że za Pjanica
0
@Ghotti Uważam że brakuje Barcelonie takiego pomocnika. Po za tym skoro Ronald go chciał, a wcześniej prowadził go w kadrze, to czemu nie. Obok De Jonga mógłby wygadać fajnie.
0
@kamilop nie chcę Wijnalduma.
0
@Coutinho007 Trzeba wzmocnić środek, i bok obrony. Nowa 9(tak wiem Depay taką nie jest, no ale), i pomocnik. Te 4 pozycje aż proszą się o wzmocnienia. Liczę na odejście również Pjanicia.
0
@Naturopata Ty nie, Koeman tak. Wiesz chyba co ważniejsze
0
@kamilop jego zafajdany fanatyzm do holendrów.
0
@kamilop Możliwy byłby nawet Haaland ale jeśli mam być realistą to wiem że nawet połowa zawodników, która powinna ten klub opuścić NIE ODEJDZIE - i tu pojawia się problem. Barcelona musiałaby wymienić połowę składu (bo połowa tych piłkarzy nie nadaje się do gry w tym klubie). Bądźmy szczerzy - klub powinni opuścić: Neto, Umtiti/Lenglet, Firpo, Pjanić, Matheus, Coutinho, Griezmann, Braithwaite = 8 piłkarzy! Nie liczę piłkarzy wypożyczonych takich jak Alena - bo także jest zbędny czy Todibo.