- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
24
Zapraszam na kolejną odsłonę moich ulubionych obrazów :D
18/100
Mega realistyczny obraz autorstwa Steva Hanksa "Leaving in the Rain"
https://www.artpeoplegallery.com/wp-content/uploads/2015/12/Steve-Hanks-TuttArt@-128.jpg
Jeden z moich ulubionych obrazów jeśli chodzi o akwarele. Fantastyczny realizm, każdy detal dopracowany do perfekcji. Odbijanie kropli deszczu w kałużach to mistrzostwo świata, i to oczekiwanie na pociąg, można powiedzieć jak w ojczystym PKP.
Wołam: @clyde @VamosRakieta @baczmus @Colon @Stoiczkow @Alcazar @youngsmiec @NorbiTBOB @macio_944 @Diamondmaster
Jeśli ktoś chce być wołany proszę o informacje w komentarzu.
0
@Rastafarnianin @8stoichkov8 @pele1282 @Nano22
2
@Rastafarnianin Wow, sztos... I to są kurde fajne obrazy, a nie jakiś "Krzyk", czy "Słoneczniki"... ;D
1
@TheNekro94 O gustach się nie dyskutuje ale na szczęście obrazów jest taka zawrotna ilość, że każdy znajdzie coś dla siebie :D
3
@Rastafarnianin Na 1 rzut oka, bez przyglądania się to wygląda jak zdjęcie. Dopiero później zauważa się pewne rozmycia typowe dla obrazu.
2
@Rastafarnianin przy następnym też poproszę o oznaczenie
2
@TheNekro94 Krzyk jest świetny!