- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 829 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 829 Culés
17
Trump to jest serio najgorszy sort człowieka. Paniczyk z miliardami taty, któremu się wydaje, że to jego "intelekt" miał coś wspólnego z zarobieniem ich. Jego pogarda do biedoty, innych narodowości itp jest znana od dawna, a mimo to nie przeszkadzało mu to do swoich politycznych aspiracji wykorzystać ten najmniej rozumny elektorat i ich nastroje ksenofobiczne i antyimigranckie. A jego koniec to jest już festiwal żenady. Karykatura człowieka doprowadzająca swój kraj do jednego z największych kryzysów instytucjonalnych. Co tam, że ludzie giną w gmachu Kapitolu, może jeszcze coś ugra dla siebie. Nawet jego obóz się odwrócił, część nawet nie poparła jego kandydatury na 2 kadencję. Chociaż trzeba by się zastanowić, który to jest jego obóz, bo skakał jak małpa raz tu, raz tu. Richard Czarnecki byłby dumny.
3
@arasz1819 Cóż, memy pokazują pewną prawdę xd
https://i.imgur.com/cZhUFSQ.jpg
1
@sebasek99 no teraz to przesadził :]
0
@arasz1819 Jesteś bardzo niedoinformowany. Poczytaj trochę o Trumpie. Jakby... mam gdzieś czy go lubisz czy nie, ale pisanie takiej nieprawdy jest żenujące i - dla Ciebie - upokarzające.
1
@Ramos9248 kibic Realu i fan Trumpa - mój ideał :]. Jakoś zniosę tę moją kompromitację. Pewnie lepiej niż sam Trump
3
@arasz1819 Widzisz, ani z jednym ani z drugim nie trafiłeś. Jestem sympatykiem Królewskich, a nie kibicem. To znacząca różnica. Fanem Donalda Trumpa również nie jestem. Chciałeś zabłysnąć, a wyszło jak zawsze, no cóż.
0
@Ramos9248 widocznie Kompromitacja to moje drugie imię. Swoją drogą musisz być bardzo lubiany w klasie :]
0
@arasz1819 W zeszłym roku obroniłem pracę i zakończyłem kolejny kierunek, a zarazem swoją edukację na studiach, także kolejna skucha.
0
@Ramos9248 Jak już osiągnąłeś pewien wiek, wyedukowales sie, to może czas dorosnąć?
0
@arasz1819 Jak podasz mi trafny argument przekonujący mnie, że jestem niedojrzały to jak najbardziej.
0
@Ramos9248 Samo to, że myślisz, że Cię będę do czegokolwiek przekonywał o tym świadczy.
0
@arasz1819 Niestety, nietrafny.