- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1010 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1010 Culés
8
Rozbrajają mnie wpisy o tym, że zakazana powinna być gra "autobus pod bramką od początku do końca". Z jakiej niby racji? Przecież to walka o wynik i tyle, każdy ma swój sposób. Barca nie do końca sobie z tym radzi? A Bayern by sobie poradził. Dlaczego? A no dlatego, że jednowymiarowość szkodzi, samą tiki taką to sobie można....
Do czego zmierzam? Do tego, że mistrzowski zespół powinien być kompletny, wielowymiarowy. Grożny w powietrzu (to nie my), strzały z daleka (to nie my, bo ich nie widać), stałe fragmenty gry (to nie my na ten moment), a nie tylko wejście z piłką do bramki.
Gdybyśmy bazowali też na grze w powietrzu to taki autobus można omijać wrzutką, gdyby piłkarze próbowali więcej uderzać z daleka to ten autobus też mógłby nie pomóc. Sami sobie winni. Nie samą tiki taką człowiek żyje.
2
@puyol_presidend5 A gdzie ty widziałeś w ostatnich latach tiki-takę bo na pewnie nie w wykonaniu Barcelony. Ludzie ten styl i nazwa której nienawidził Guardiola nie opiera się tylko na ilości podań, jeśli tego nie rozumiecie to się nie wypowiadajcie.
Równie ważny był pressing wymiana pozycji gra w trójkątach z pierwszej piłki, płynna zmiana tempa, nie ma to jak wszystko spłycić i wyśmiewać na podstawie tych parodystów zaliczających 100 podań w poprzek i zero do przodu.
1
@puyol_presidend5 nie ma co obwiniać Barce ma wymianę pokoloniową, odchodzą zasłużeni, pojawiają się nowi którzy musza się zgrać i przyzwyczaić się do gry w 1 zespole.To naturalne.Barca nie ma jeszcze jeszcze napastnika więc normalne że ze strzelaniem jest gorzej.Ale prawdą jest że autobus ciężko się ogląda .Tiki taka to nie jedyny sposób i w Anglii grają inaczeja widowiskowo.