- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
1
Nie ocenialem koumana jeszcze ale czas zacząć. Na plus to gra młodych którzy jak się okazuje w większości są lepsi niż stara gwardia. I chyba tyle. Gość jak dla mnie nie wnosi nic wielkiego w grę FcB. Nie zmieniło się nic, klepanie piłki, zrobienie wyniku. Następny mecz pewnie remis lub w plecy. Zdania nie zmieniam, FcB będzie na 6 Max miejscu w lidze.
0
@damiano996 tyle ze mlodzi to zadna jego zasluga - kogo mialby innego wprowadzic?
1
@Lucassito no gdyby Vidal, Rakitic, Semedo, Suarez zostali to napewno bys tych mlodych czesto ogladal w meczu
0
@damiano996 nic się nie zmieniło? To przypomnę ci że za Valverde może i były tytuły ale średnio na wyjeździe mieliśmy maks 4 akcję w całym meczu!!! Zdarzały się mecze że w pierwszej połowie mieliśmy tyle strzałów co huesca dziś w pierwszej połowie. To dla ciebie nie ma zmiany? To chyba trzeba zainwestować w okulary. A to tego zobacz jaki skald ma kouman a jaki miał Valverde i sobie odpowiedź czy kouman jest taki tragiczny jak to wielu baranów uważa.
0
@Tomek54321 jak to mowil nieKuman - to nie on decydowalo transferach tylko zarzad, wiec nie byloby o h tu niezaleznie czy nieKuman bylby trenerem c,y nie ;)
0
@Mocher91 tak nieKuman jest najslabszym trenerem w historii Barcelony i co mnie nawet zaskoczylo duzo slabszy warsztat i pomysly niz pasterz setien
0
@Lucassito za Setien pilkarze mieli pomysl ? Jaki ? Pomysl jak dostac np od Realu w lidze ? Pomysl jak przerznac lige bedac na miejscu po 1 rundzie ? A moze pomysl jak dostac w ryja od Bayernu.. prosze cie. Za Setiena dalismy dupy i to bardzo. Gdyby Setien trenowal nas od.poczatku sezonu to byloby jeszcze gorzej. Byl wicemistrz bo za Valdka jeszcze nazbierali duzo.pkt
Komentarz usunięty
0
@Mocher91 dla mnie jest tak jak napisałem a dla Ciebie inaczej. Szanuj to
0
@Mocher91 fajnie ze sie przedstawiles :) milo poznac;)