- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 675 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 675 Culés
30
Kolejny, już czwarty odcinek cyklu moich ulubionych obrazów.
4/100
Realizm tego obrazu jest tak urzekający, że nie mogło go zabraknąć w moim zestawieniu. Soey Milk i obraz "Earthlings"
https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/5a67d0aa2278e7052f8409e3/1516928208772-GLVVTYHIX2RIQ1AO1G48/ke17ZwdGBToddI8pDm48kFc1C64mkJozMf7Z-GltsWN7gQa3H78H3Y0txjaiv_0fDoOvxcdMmMKkDsyUqMSsMWxHk725yiiHCCLfrh8O1z5QPOohDIaIeljMHgDF5CVlOqpeNLcJ80NK65_fV7S1UT-B84bTudctLNdPHDZNsa96U9P0iKpRlV-6SkEXiSU0b4vHD5mk5cXjOUXPs31drw/Earthlings_100.jpg
Kwintesencja kobiecości, niewinności, subtelności. Obraz wbija w fotel, zdecydowanie należy do ścisłego topu moich ulubionych obrazów, a młoda artystka jest jedną z moich ulubionych.
Wołam:
@Stoiczkow @Alcazar @clyde @Colon @NorbiTBOB @youngsmiec @VamosRakieta @baczmus @macio_944 @Diamondmaster
1
@Rastafarnianin lubiła lesbijki ;-), a tak na poważnie lubisz malować? Ja starałem się podrabiać obrazy...takie proste... Krzyk, słoneczniki i tam takie :-D no kilkanascie herbów piłkarskich i z koszykówki coś, do tego liczne postacie bajkowe dla maluchów żeby coś w pokoju wisiało :-)
0
@Rudi35 Mam totalnie dwie lewe ręce do obrazów, zdecydowanie lepiej mi idzie malowanie ścian :D
0
@Rastafarnianin też malarstwo...w większym wydaniu ;-)
0
@Rastafarnianin
Mialbym prosbe, czy moglbys wstawiac tez link, odnosnik do Twojego ostatniego postu?
Nie zawsze uda mi sie trafic na Twoj cykl. No chyba, ze moglbys mnie oznaczac.
0
@8stoichkov8 Moge Cie oznaczyc!
0
@Rastafarnianin łoł. śliczne i niewinne. od razu przypomina się lato :c
0
@Rastafarnianin lubie ten cykl. Szczesliwego Nowego!
ps. wprowadzis moze linki do poprzednich, albo na koniec jakis zbior?
0
@Colon Postaram się wrzucać co 10 nowych obrazów linki do poprzednich