- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1144 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1144 Culés
6
"Cyberpunk 2077"...No to trochę wykrakałem :)
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131247077_800780790504345_808932563982402508_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0XRkIunCTd8AX9hyHIQ&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=a82566108bc1d837807fd96c042a62e1&oe=5FFA91F6
2
@norbi77 No na obecną trochę tak, ale za kilka patchy juz raczej nie będzie to aktualne xd
Poza tym fallout zawiódł juz przy zapowiedzi czym będzie, gracze chcieli w końcu porządnego rpg a dostali kolejny crap od Bethesdy, który dodatkowo byl multiplayer xD
0
@marcin62 Tak, masz rację, bo "C2077" w końcu naprawią.
W tamtym komentarzu bardziej chodziło mi właśnie o te oczekiwania i zapowiedzi jaki to będzie hit, bo preordery zamawiano już po pierwszym trailerze(!) i nie dopuszczano myśli, że może być coś nie tak :)
0
@norbi77 Mi się podoba, nie licząc kilku glitchy i spadku fpsów przy wsiadaniu do auta to miód malina :P
4
@norbi77 Dlatego poczekam i kupię w przyszłym roku. Wieśka też, tak kupiłem i się bardzo opłacało, bo miałem do tego dwa dodatki + gra śmigała bez zarzutów.
0
@tadzik447 Na czym grasz?
1
@norbi77 Na PC.
0
@tadzik447 Podobno jak silny PC, to gra obłędna. Podobno...
0
@norbi77 Ja mam średnio silny, ale na ultra działa i nie narzekam : P
0
@tadzik447 To dobre i to. Niepotrzebnie robili grę na wszystkie platformy, bo okazało się, że to strzał w kolano. Mogli po kolei, albo odpuścić starsza generację.
1
@norbi77 Z drugiej strony najpierw pewnie zrobiliby na konsole, a dopiero później na PC. Dobrze jest jak jest :P