- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
6
-Dembele marnuje setkę na 4:0 w doliczonym czasie pierwszego meczu z Liverpoolem.
-W rewanżu dostajemy 4:0, odpadamy z LM, zabrakło nam jednej bramki do dogrywki.
-Naprawdę spora grupa kibiców zrzuca winę na Dembele, bo przecież gdyby wtedy strzelił to by była dogrywka.
-Ansu Fati marnuje setkę na 3:0 w doliczonym czasie pierwszego meczu z Juve.
-W rewanżu dostajemy 3:0, zabrakło nam jednej bramki (tej Ansu), by nie spaść na drugie miejsce w grupie.
-O Ansu ani słowa.
Oczywiście obarczanie winą zarówno jednego jak i drugiego zdecydowanie nie powinno mieć miejsca. Tak naprawdę nie wiemy, co by się stało gdyby strzelili po bramce, równie dobrze i Liverpool i Juve mógłyby strzelić po jeszcze jednej. To tylko gdybanie, a prawdziwym powodem obu przegranych tych starć jest katastrofalna gra i odpuszczenie drugiego meczu.
To jest naprawdę przykre i niesprawiedliwe (w tym przypadku co do Dembele) jakie panują wśród kibiców podwójne standardy.
9
@Wossi61FCB Dobrze sie czujesz?
0
@BulaKG Już nie pamiętasz jaki był wtedy najazd na Dembele?
17
@Wossi61FCB Gość za 120mln vs wychowanek. Setka na finał lm vs setka na wyjście z grupy na pierwszym miejscu.
0
@Tomo_95 Co za różnica kto ile kosztował xD obaj byli i są bardzo młodymi piłkarzami.
No i obydwie rzeczy były ważne, bo nie powiesz mi chyba, że pierwsze miejsce w grupie takie nie jest?
0
@Wossi61FCB To Fati dziś grał?
0
@Coutinho007 No przecież ma kontuzje, więc jak miał DZISIAJ grać? ;)
0
@Wossi61FCB No tak bo to wina Fatiego że te patałachy nie potrafiły dziś u siebie wygrać z Juventusem...
1
@Coutinho007 No przecież napisałem, że obarczanie winą zmarnowanej setki Fatiego nie powinno mieć miejsca ;) Podobnie jak obarczanie winą zmarnowanej setki Dembele.
2
@Wossi61FCB No nie powinno i nie obarczałem nigdy o to Dembele bo to było w nogach tych co grali a nie Dembele. A mogło być tak że LFC i tak by nas dobiło w dogrywce bo morale siadły tam tak że już 0 koncentracji było
3
@Coutinho007 No i dokładnie o to właśnie chodzi :)
2
@Wossi61FCB Porównywanie meczu o finał LM a meczu o 1 miejsce w grupie? No daj spokój
0
@Wossi61FCB nawet jakbysmy strzelili 5 bramek w pierwszym meczu to w rewanżu byliśmy takim mentalnym memem, że gdyby było trzeba to Liverpoolna luzie wcisnąłby nam 6.