La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

1

Mam nadzieję, że nie stanie się to, o czym myślałem przed sezonem... nie byłem za tym, żeby Koeman przejmował drużynę, wolałem w momencie, gdy to Ernesto został nim, ale Holender zderzył się ze ścianą. Ciągle to samo, nietrafione zmiany, słaba gra, brak wyników. Jedynie paru młodych wprowadził. Jak tak dalej pójdzie, to można się z nim rozejść w 2 różne strony.

0

@Rewolucja123 miałeś rację co do Busiego. Zwracam honor.Pjanic i Jong słabsi

0

@Rewolucja123 I pisze to gość z awatarem Koemana xd

0

@Rewolucja123 Jedynie paru? On dał więcej minut młodym niż EV wyłączając PK.

0

@daniel32778 no i co z tego, że mam jego avatar? Mam prawo do posiadania własnej opinii.

0

@Rewolucja123 Zalatuje hipokryzją.

0

@daniel32778 Czemu? Miałem zwyczajne obawy. Liczę na niego dalej, ale nawet chyba po 3 meczach pisałem, że nie widzę tego co gra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?