- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 722 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 722 Culés
1
Skoro Koeman zamierza liczyc na Umtitiego to mam nadzieje, ze wyjdzie dzisiaj w parze z Araujo. Nie moge juz patrzeć na Lengleta.
Szczegolnie, ze był częścią blamażu i z Bayernem i z Liverpoolem
0
@SinMistico oj tak, dla mnie w meczu z Bayernem był najgorszy
0
@Messibestplayerintheworld @SinMistico Idąc tym tokiem myślenia to na Umtitiego też nie da sie patrzeć bo był częścią blamażu z Juve czy Romą. Zresztą Umtiti jak ostatnio u nas występował to był absolutnym komediantem. Z Celtą kiedy skończyło sie 2:2 na wyjeździe wracał przy kontrach jakby miał 100-kilowy wóz z węglem przymocowany do pleców
0
@sebo939 a Lenglet od początku sezonu odwala lipę co mecz, weź tu z taką obroną coś wygraj... Słabo to widzę.
0
@Messibestplayerintheworld U nas leżą rzeczy personalne i taktyczne. Oprócz wylewów ustawiamy sie jak jebani amatorzy
0
@sebo939 tylko że kompromitację Lengleta są świeże, a Umtiti miał czas by to sobie wymazać z glowy
1
@SinMistico Lenglet najbardziej przereklamowany obronca jaki byl w barcelonie od lat.
Sevilla to max jego mozliwosci.