La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

konto usunięte

4

Byle szary kiep z LR wie, że w obecnej piłce i przy naszym ustawieniu skrzydłowi to podstawa. Dlaczego 3 trenerów z rzędu tego nie wie? Jest coś o czym nie wiemy? A może jesteśmy tak głupi? Raczej nie, bo efekty na boisku mówią co innego.

0

@masq gdyby tylko LR była trenerem Barcelony to każdy mecz by wygrywali 17:0

2

@masq
Jak połowa z dzisiejszych trenerów to została trenerami albo przez układy, albo tylko dlatego ze zdała jakiś kurs. Mogę się założyć ze taki Tomasz Ćwiąkala ma większe pojęcie o futbolu niż jeden trener.

konto usunięte

0

@Jakchcesz niepotrzebna ta ironia. Mógłbyś się jakoś odnieść merytorycznie.

konto usunięte

0

@masq Wyniki ostatnio znakomite. 3:0 z Romą 4:0 z Live 8:2 z Bayernem. W tym sezonie 14 punktów w 9 meczach. Dobre wyniki.

0

@masq Pół biedy że nie ma skrzydłowych dlaczego mamy trzech gości na boisku którzy chcą robić to samo.

0

@masq no ale jak mam się odnieść merytorycznie. Ile czasu byłeś zawodowym trenerem w jakimś klubie? Albo ktokolwiek tutaj z obecnych?

konto usunięte

0

@Jakchcesz trenerem personalnym na siłowni też nie jestem, ale 90% ćwiczeń jestem w stanie objaśnić jak wykonać poprawnie technicznie i umiem ułożyć cały trening z zachowaniem odpowiednich objętości i proporcji.

0

@masq ehh to jeszcze idź uczyć chirurga jak powinien operować.

konto usunięte

0

@Jakchcesz no i dalej sarkazm i zero merytoryki. Mam kolegę programistę bez papierów uczącego się w domu co zarabia miesięcznie 15k. Ale olać to, widzę nie jesteś zainteresowany rozmową.

0

@masq gościu, zastanów się o czym Ty w ogóle piszesz... Że ludzie z LR znają się na footballu lepiej niż trenerzy Barcelony, WTF?!?! Jestem w stanie się założyć o absolutnie wszystko że gdybyś teraz zaczął rozmawiać o piłce z Koemanem to byś mu odpowiadał tylko "eee no no" i potakiwał głową, żeby nie wyjść na głupka który nie wie o czym on mówi.

konto usunięte

0

@Jakchcesz Niczego takiego nie napisałem, czytaj ze zrozumieniem. Ale o czym to świadczy, że np Valverde wystawiał kupionego za 160 baniek Coutinho na PS?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?