- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
11
3.12.18 - Złota piłka dla Modricia...
a Pan Messi i jego statystyki
https://pbs.twimg.com/media/DtfAXfPVAAEb7pI?format=jpg&name=medium
0
@Joe_Pesci Był za duży hype na to, żeby dać komuś innemu złotą piłke niż Messiemu lub Ronaldo i znaleźli takiego Modrica, który moim zdaniem nawet na mundialu był mniej decydujący niż Rakitić. Gdyby Messi nigdy wcześniej nie wygrał ZP i odpaliłby tak na pierwszy sezon to z pewnością otrzymałby ZP, no ale Messi już przyzwyczaił, że dla niego takie statystyki to norma.
0
@Joe_Pesci Niestety ale tak działa futbol że wystarczy jeden mecz w prestiżowych rozgrywkach który zagrasz źle i cześć. No bo jak to możliwe że Barca Messiego dała sie wyremontować ROMIE na 3:0 a GOAT snuł sie po boisku ze wzrokiem wpatrzonym w buty? Wisienka na torcie to MŚ gdzie jego karnego obronił jakiś pasterz z Islandii. No i ten bezpośredni pojedynek z Modriciem gdzie dostał w cymbał 3:0 i jako lider wyglądał podobnie jak z Romą. Wielu ma w dupie te większość meczów w La Liga czy tam z jakimiś ogórami w LM. Ich nakręcają pojedynki gigantów. Dlatego Messi zgarnął za 2019 rok ZP, bo w LM był najlepszy mimo tego rewanżu na Anfield. Po pierwszym spotkaniu z Liverpoolem był na ustach całego świata, gdzie nawet angielska prasa rozpływała sie nad nim, czaisz. Tym jednym meczem podreperował sobie wynik głosowania. A i tak było blisko przegranej bo przecież wielu wytykało mu rewanż gdzie i tak do pewnego momentu walczył i ogólnie był najlepszy na boisku.