La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

konto usunięte

24

Przekonanie graniczące z pewnością, że gdyby nie kontuzja Ansu Fatiego to nie zobaczylibyśmy takiej wersji Braithwaite i Griezmanna. Sądzę że przy zdrowym Ansu, Koeman nadal kombinowałby z ustawieniem Griezmanna lub Messiego na pozycji numer dziewięć. Brak jednego z ofensywnych zawodników spowodował że trener musiał postawić w końcu na nominalną 9 i jak widać wszyscy na tym zyskali. Czasami takie sytuacje pomagają trenerom w wyborach i powodują że nagle zespół odnajduje swoje dobre oblicze.

7

@Janiama Sama sytuacja Dembele pozwoliła Fatiemu wgl zainstniec w zespole

2

@insp1re +1 byczq

0

@Janiama
może tak

ale ciagle można grać

Braithwaite
Dembele/Fati -Griezmann/Pedri- Messi/Trincao

i na dzień dzisiejszy to najlepsze rozwiązanie, tylko coutinho raczej musiałby odejść po sezonie a póki co mógłby grac na zmainę na LS i na 10

ale lepsza 9 to i tak mus:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?