- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
3
Przytoczę fragment artykułu ze strony Realu, który dotyczy spekulacji o ewentualnym nastepcy Zidana.
"...faworytem do przejęcia zespołu pozostaje Mauricio Pochettino. Klub ma cenić jego bogaty wachlarz taktyczny i twardą rękę w prowadzeniu szatni. Argentyńczyk od dawna jest ulubieńcem najważniejszych działaczy Los Blancos."
Osobiście bardzo lubię i cenię argentyńskiego trenera. Mam nadzieję, że nie zasiądzie za sterami klubu z Madrytu.
5
@Stoiczkow ja też go cenie i uważam że jest bardzo dobrym trenerem który ma pojęcie o taktyce i stylu gry dlatego wolałbym żeby on nie został trenerem Realu
0
@Stoiczkow Stawiam na to, że szybciej zatrudnią Raula czy innego Gutiego niż Pochettinho.
5
@Stoiczkow jeżeli Poche wyraził chęć to na miejscu Pereza jeszcze dzisiaj bym kopnął w dupe trenerskiego Dyzmę, który udowadnia, że mocny to byl jak sędziowie mogli robić co chcieli. Jednak jako kibic Barcy mam nadzieje, ze Argentyńczyk nigdy tam nie trafi.
0
@Stoiczkow ważne są dla nich 3 najbliższe mecze jaj odpadną z LM i przegra któryś z meczy to go zwolnią. Problem jest taki że z ich składu nadaje się bramkarz, valverde casemiro , kubo jak nabierze masy mięśniowej.Odegard o ile nie będzie kontuzji z kolanem i Ramos na 2 lata gry i może Benzema.Reszta do sprzedaży i skończenia kariery tak naprawdę bez inwestycji to żaden trener tu nie pomoże.Mają odłożone na 1 zawodnika.Jeśli odpadną z LM to pozbawią się kolejnych dochodów szaleć za bardzo nie będą mogli na dodatek nie ma kibiców.
0
@Mixtape
owszem Pochetino jest dobrym trenerem ale musiałby miec dużo transferów aby coś sensownego z nimi zrobić, choć i tak uważam że z nim jako trenerem pogubili by mniej punktów w lidze