La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

1

Nie będzie przymusu szczepień w żadnej formie. Nie będzie też żadnych ograniczeń dla tych co się nie zaszczepią. Zresztą każdy polityk umie patrzeć na sondaże, a te są brutalne dla nowej szczepionki. Ewentualne ograniczenia (nie restrykcje działalności) mogą potrwać do lata i tyle. Inaczej sami dobiją swoje gospodarki ;)

2

@tobiasson92 Chciałbym Ci wierzyć, ale mówiłeś to samo 2 miesiące temu, że na pewno nie zamkną itd. i jak widać zamknęli.
Przymusu nie będzie, ale wystarczy wprowadzić ograniczenia, że wstęp do wejścia na cokolwiek tylko ze świstkiem, na którym widnieje potwierdzenie szczepienia. Oczywiście nie od razu, bo nie mają czasu i środków, żeby zaszczepić cały kraj w 2-3 miesiące, ale stopniowo takie ograniczenia mogą się pojawiać.

1

@Bartek22 Mówiłem dokładnie, że nie będzie lockdownu jak w marcu ;) I się nie myliłem.
Wprowadzenie takiego wymogu jest całkowicie nielegalne to raz. Dwa, to byłoby polityczne sepuku.

2

@tobiasson92 No i się myliłeś, bo lockdown jest, nawet jeśli nieoficjalny, zresztą pamiętam co pisałeś i obaj dobrze wiemy, że nie spodziewałeś się takich ograniczeń.

1

@Bartek22 Na to też nie będzie publicznej zgody. De facto cały czas obowiązywałby stan wyjątkowy

0

Przez natłok absurdów, które mają miejsce w tym roku wstrzymałbym się z ferowaniem wyroków. Chociaż oczywiście Twoje przesłanki i argumenty są jak najbardziej racjonalne.

1

@Bartek22 Ja zakładam racjonalność. Oprócz zamkniętych restauracji dalej możesz iść na siłownię, wyjść z domu, iść do kumpla na imprezę. Więc nie ma lockdownu jak w marcu.

0

@tobiasson92 Nie możesz iść na siłownię ;)

2

@inViNcibl3 Jak to nie? U mnie w Łodzi niemal wszystkie są otwarte. ;)

0

@tobiasson92 Wtedy też mogłem wyjść z domu i do kumpla na imprezę. Dużej różnicy między tym co jest teraz, a marcem nie ma.

3

@Bartek22 W czasie marcowego lockdownu nie mogłeś, bo dostałbyś karę administracyjną ;)

0

@Bartek22
jest ogrmona różnica, były zamkniete sklepy wtedy również, galerie całkowiecie, teraz galerie tylko na chwile, zamkniete były castoramy, obi itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?