La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

3

Już w ten weekend w końcu ruszają skoki! Chociaż obawiam się, że korona może ten sezon mocno wypaczyć. Ktoś się zarazi i już ma 4 konkursy w plecy co w klasyfikacji PŚ może mieć wielkie znaczenie. Już nie mówiąc o TCS, MŚ itd.

0

@Uukasz_93
Czemu 4 konkursy w plecy?może tylko 2

0

@Uukasz_93 ten sport raczej definitywnie zaczyna wypaczać pogoda i raczej skakanie na śniegu skończy się w przeciągu kilku lat.

0

@lucca87 Tydzień pauzy to jest minimum.

konto usunięte

0

@lucca87 każdy kto ma pozytywny wypada na dwa tygodnie. Jak ktoś dostanie test w sobotę to nie skoczy już w ten weekend, następny i jeszcze kolejny, bo np. wypadną kwale.

0

@MesQueUnClub96
jakie 2 tygodnie? czesto jest to tydzień, a skoczkowie chyba beda sobie robic czesto testy aby jak najszybciej wrócić do skakania, wiec pewnie 2 albo 4 konkursy o ile sie odbede ze wzgledu na pogode:)

konto usunięte

0

@lucca87 taką mam informację

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?