- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1719 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1719 Culés
4
Minister zdrowia oficjalnie: do 29 listopada nic nie zostanie złagodzone. Późniejsze decyzje o wychodzeniu z lockdownu zależeć będą od średniej liczby zarażeń. Czyli sprzedawcy, restauratorzy itd. nie mogą być pewni, że cokolwiek otworzy się w grudniu.
0
@tobiasson92 Jeśli nie będą testować to otworzą. Jeśli będą to nie. Proste jak budowa cepa.
1
@tobiasson92 ja myślę że oni dalej się wahają. Bardzo nie chcą już nic zamykać ale są nieudolni
2
@Tomo1989 Niekoniecznie, bo jak będziesz miał 25 tys. zajętych łóżek szpitalnych to nie otworzą nic. Liczba miejsc w szpitalach to jedyna statystyka, której nie da się oszukać ;)
4
@Bykunn Już kwarantanny narodowej i ograniczeń jak w marcu to nie wprowadzą na pewno, skoro nie ogłoszą jej w tym tygodniu. Boże Narodzenie to jest okres żniw dla sprzedawców i jeśli galerie nie zostaną otwarte w grudniu, rząd może ogłaszać swój koniec a my gospodarcze sepuku.
1
@tobiasson92 Mierny ten rząd i tyle. Nie potrafią nic za wczasy ogłosić.
0
@tobiasson92
można zająć się czymś produktywnym czyli właśnie budować szpitale i tyle, choć sądzę że to nie będzie konieczne
0
@lucca87 Raczej byłoby konieczne, bo za mało ludzi zaraziło się na wiosnę ;)
0
@tobiasson92
znaczy się pod koniec lata można było się przygotowywać na takie ewentualności, ale teraz wydaje się to już zbędne bo raczej jesteś na szczycie albo blisko szczytu, jeśli wykrywają tylko co 8-10 przypadek to śmiało można mówić ze jakieś 6-7,5 mln Polaków ma to już za sobą albo w trakcie, co już jest dużą częścią populacji, a w takim tempie do końca roku to będzie pewnie 8-10 mln, także to powinno już pomału wygaszać