La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1886 Culés

2

Od pewnego czasu przyglądam się w tenisie osobie Medvedeva i tak sobie myślę, że ten gość jest mega niewygodnym rywalem. Nie ma jakiegos wiodącego uderzenia typu atomowy serwis czy forehand, które dawaja mu sporo piłek kończących. On po prostu mega skutecznie odbiera atuty rywalowi a sam nie za dużo piłek psuje przez co osiąga naprawdę dobre wyniki od dobrego roku
@Encore @Colon @JimMorrisonFCB i inni zainteresowani co na to powiecie?

0

@budel17 Kojarzy mi się zawsze z genialnym meczem z Rafą o wielkiego szlema. To jak on wtedy wrócił to było coś pięknego. Jest utalentowany chłop.

3

@budel17 Bardzo podobnie go odbieram - niewygodny. Duzy talent, cala gama uderzen do tego niekonwencjonany styl.
Dziwi troche fatalny bilans we French Open.

1

@Encore właśnie żałuję do dzisiaj że przy 2:0 w setach dla Nadala odpuściłem oglądanie na żywo tylko puściłem nagrywanie i spać, oczywiście obejrzałem z odtworzenia ale to całkiem inna bajka jak oglądasz live a po czasie znając wynik, bądź co bądź mecz był spektakularny no i Rosjaninowi naprawdę dużo do szczęścia nie brakowało, trochę sił
@Colon tak mi sie trochę zdaje, że to ulepszona wersja Nikolaya Davydenko

1

@budel17 Fajna rakietka tez gra. Tecnifibre.

1

@budel17 Obserwuję jego grę od dłuższego czasu i faktycznie ma bardzo nietypowy styl gry, trochę podobnie jak Djoković nie bazuje na winnerach tylko na dużej regularności gry. Bardzo go lubię i liczę, że za parę lat uda mu się zgarnąć jakiegoś szlema.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?